کاپیتان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز: با اشتباهات خود بازی برده را با تساوی جا به جا کردیم

تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۲:۲۱ ق٫ظ
کاپیتان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز: با اشتباهات خود بازی برده را با تساوی جا به جا کردیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ کاپیتان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: هر دو تیم بازی بسیار خوب و تماشاگر پسندی به نمایش گذاشتند اما ما با اشتباهات خودمان بازی برده را با تساوی جا به جا کردیم. اسدی پس از تساوی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: فولاد […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ کاپیتان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: هر دو تیم بازی بسیار خوب و تماشاگر پسندی به نمایش گذاشتند اما ما با اشتباهات خودمان بازی برده را با تساوی جا به جا کردیم. اسدی پس از تساوی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: فولاد تیم شایسته ای است اما در مقابل ما به غیر از چند موقعیت حرفی برای گفتن نداشت.
کاپیتان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز عنوان کرد: تیم ما در هفته های اخیر روند رو به رشدی داشته و بدنبال کسب سهمیه آسیا هستیم هر چند در مقابل فولاد یک امتیاز کسب کردیم اما همچنان به ادامه راه امیدواریم.
وی ادامه داد: فولاد تیم بسیار جوان و شایسته ای است که سابقه قهرمانی در لیگ برتر را دارد لذا می دانستیم که مقابل این تیم کار آسانی نخواهیم داشت، آن ها فوتبال را به خوبی می فهمند و قطعا تیم دست و پا بسته ای نیستند.
اسدی با اشاره به این که تیم ما در شرایط خوبی به سر می برد افزود: ما چند بازی پشت سر هم در خانه داریم و امیدواریم با حمایت تماشاگران خود بتوانیم نتایج لازم را کسب کنیم.
وی با بیان این که در مقابل فولاد برای برد وارد میدان شده بودیم افزود: ما در هر بازی برای برد وارد میدان می شویم و تیم مقابل برای ما فرقی نمی کند.
تیم فولاد خوزستان با کسب این یک امتیاز ۲۸ امتیازی شد و در رده دهم جدول جای گرفت وگسترش نیز با ۳۰ امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار گرفت.
۶۰۰۲ خبرنگار:پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار