کاپیتان تیم فولاد خوزستان :می توانستیم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم

تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۱:۵۰ ق٫ظ
کاپیتان تیم فولاد خوزستان :می توانستیم ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم [ad_1] اهواز – ایرنا – کاپیتان تیم استقلال خوزستان گفت: اگر در ضربات آخر دقت لازم را داشتیم می توانستیم ۳ امتیاز بازی را از آن خود کنیم. ایوب والی جمعه شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : در نیمه اول بازی چندان خوب ظاهر نشدیم اما در نیمه دوم موقعیت های بسیاری […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – کاپیتان تیم استقلال خوزستان گفت: اگر در ضربات آخر دقت لازم را داشتیم می توانستیم ۳ امتیاز بازی را از آن خود کنیم. ایوب والی جمعه شب در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : در نیمه اول بازی چندان خوب ظاهر نشدیم اما در نیمه دوم موقعیت های بسیاری خلق کردیم اما یکی پس از دیگری به حدر رفتند.
کاپیتان تیم فولاد خوزستان افزود: تراکتورسازی تیم بسیار پرمهره و قدری است اما با تمام احترامی که برای آن ها قایل هستم باید بگویم که ما برتر از آن ها بودیم.
وی با بیان این که تراکتورسازی در این بازی حرفی برای گفتن نداشت افزود: آن ها به این گرفتن تک امتیاز به اهواز آمده بودند و متاسفانه موفق به این کار شدند.
والی عنوان کرد: ما تیم بسیار خوبی هستیم و در مقابل حریفان بازی های درخشانی انجام می دهیم اما در نتیجه گیری ضعیف هستیم. اگر بعضی از بازی های خود را می بردیم اکنون شرایط بهتری داشتیم و می توانستیم سهمیه کسب کنیم.
کاپیتان فولادی ها با بیان این که شرمنده هواداران هستیم که نتوانستیم با برد تراکتورسازی عیدی خوبی به آن ها بدهیم افزود: آن ها امروز سنگ تمام گذاشتند و بیش از همیشه به ورزشگاه آمدند.
وی در پایان گفت : امیدواریم در ادامه راه و در شش بازی باقی مانده نتایج خوبی کسب کنیم و خود را به رتبه های بالای جدول نزدیک تر کنیم.
تیم فولاد خوزستان در حال حاضر با کسب ۳۰ امتیاز در جایگاه دهم جدول رده بندی قرار دارد.
۶۰۶۴
خبرنگار: پارسا شاکری** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار