مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل جدید شرکت فولاد اکسین خوزستان برگزار شد

کسری غفوری به عنوان مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان منصوب شد+ گزارش تصویری

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۷:۴۵ ق٫ظ
کسری غفوری به عنوان مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان منصوب شد+ گزارش تصویری جلسه تودیع و معارفه مدیر عامل این شرکت با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران شرکت در محل سالن کنفرانس حوزه مدیریت بر گزار شد.

قلم ماندگار:

جلسه تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت فولاد اکسین با حضوراعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران  شرکت در محل سالن کنفرانس حوزه مدیریت بر گزار شد.

در این جلسه که پس تلاوت قرآن کریم و تسلیت ایام سوگواری ماه محرم برگزار شد،  دکترکسری غفوری به عنوان مدیر عامل شرکت و جایگزین مهندس عبدالرضا محمودپور گردید.

در ابتدا آقای یارعلی زاده عضو هیئت مدیره شرکت ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) به حاضرین خیرمقدم عرض نموده و به بیان دستور جلسه پرداخت.

 در ادامه غلامرضا انصاریان رئیس  هیات مدیره شرکت طی سخنانی ایام سوگواری ماه محرم را خدمت حاضرین جلسه تسلیت گفت و  بیان کرد: همانگونه که استحضار دارید موضوع جلسه بحث تودیع و معارفه مدیر عامل جدید شرکت می باشد، شرکتی که طی سال های گذشته در اجرای جابجایی مدیر عامل ها بسیار آسیب دیده است، امیداوریم با توجه به فضای جدید پیش آمده ابتدا موجب رضای خداوند باشد و همچنین باعث شود تا شرکت را به سمت و سویی ببریم که هدف واقعی ایجاد شرکت بوده است.

انصاریان در ادامه بیان کرد: همه ما بخوبی اکسین را می شناسیم و می دانیم که مشکلات اکسین بسیار حاد شده و لازمه برطرف نمودن آن، تغییر در نگاه مدیریتی شرکت می باشد، انشاالله که تصمیم متخذه موجب برطرف نمودن این مسائل شود و در جلسات بعدی هیات مدیره با ایثار، گذشت، تلاش و همت همه کارکنان شرکت ، دیگر شاهد بیان شدن اینچنین مباحث نباشیم.

رییس هیئت مدیره افزود : با توجه به جمع بندی هیأت مدیره و سهامدارن شرکت، توافق بر معرفی جناب آقای دکتر کسری غفوری به عنوان مدیر عامل جدید شرکت صورت گرفت.ایشان از مدیران برجسته و بسیار متخصص در حوزه فولاد بوده و همیشه مشکلات ما را در تنگناها برطرف می نمودند، وی شرکت صنعتی معدنی توسعه ملی را با کمترین هزینه با صرقه جویی چندصد میلیاردی به بهره برداری رساند، که از افتخارات گروه توسعه ملی و کشور به شمار می آید، در گروه ملی فولاد ایران نیز که دوستان بر شرایط آن واقف هستند، جناب دکتر غفوری نیز با درایت و تخصص خود وضعیت شرکت را تغییر داده و آن را در مسیر خود قرار دادند. بر این اساس آقای کسری غفوری به عنوان مدیر عامل و آقای برزو صالحی به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت معرفی می گردند.

ایشان همچنین اظهار داشتند: هیات مدیره شرکت از خدمات و زحمات آقای محمودپور که همواره در تلاش برای رفع مشکلات شرکت بوده، تقدیر و تشکر نموده و آرزوی توفیق روز افزون از خداوند متعال برای وی داریم.

آقای انصاریان در پایان سخن با تشریح سیستم سازمان به اعضا بدن خواهان همراهی، همکاری و تلاش مجموعه فولاد اکسین خوزستان برای رسیدن به رسالت اصلی خود گردید.

همچنین دکتر کروشاوی عضو دیگر هیئت مدیره به ایراد سخن و اهداف شرکت پرداخت.

در ادامه دکتر کسری غفوری مدیرعامل جدید شرکت فولاد اکسین خوزستان در این جلسه ضمن آروزی قبولی عزاداری های همه عزیزان در دهه اول محرم به ایراد سخن پرداخت و گفت : بسیار خوشحالم که از این تاریخ در خانواده فولاد اکسین از نزدیک با هم کار خواهیم کرد و کارها را پیش خواهیم برد.

کسری غفوری بیان کرد: از مدت ها پیش صحبت حضور بنده در فولاد اکسین انجام شده بود و من با توجه به دین خودم به خوزستان که در این شهر و استان بزرگ شدم و همه مشکلات و بحران های گروه ملی صنعتی ایران را می دانستم با اینکه در کارخانه ای بزرگ و منظم به نام شرکت فولاد سنگان، رئیس هیات مدیره و قائم مقام بودم و پروژه خاص و سنگینی را در صنعت فولاد چهار ماه زودتر از موعد مقرر به همت کارکنان شرکت فولاد سنگان به بهره برداری رساندیم و بالغ بر ۳۰۰ میلیار تومان صرفه جویی هزینه داشته ایم و با حضور معاون اول رئیس جمهور جناب آقای جهانگیری و وزیر صنعت افتتاح شد به این شرکت آمده تا دین خود را به هم استانی هایم ادا نمایم.موضوعی که موجب خوشحالی بنده در فولاد اکسین می شود، بدنه جوان، چالاک و چابک مدیریتی این شرکت است که خوشبختانه از زمان حضورم در هیات مدیره اکسین با اغلب این عزیزان آشنا شده ام.

وی در ادامه گفت: زمانی که به گروه ملی آمده ام گفتم که، در صورتی می مانم که بتوانم مشکلات این شرکت را حل کنم که خوشبختانه در مدت سه ماه حضور در گروه ملی شاهد برون رفت این شرکت از وضعیت قبلی می باشیم و به وعده خودم عمل کردم و مجددا تولید در این کارخانه از سر گرفته شد. امروز هم اینجا اعلام می دارم که امیدوارم پا به پای هم حرکت کنیم. نظر ما بر این است که همه دوستان بهترین ها هستند.

ایشان در بخشی از سخنان خود از زحمات آقای عبدالرضا محمودپور مدیر عامل سابق فولاد اکسین خوزستان در دوران خدمتش تقدیر و تشکر نمود وگفت: آقای مهندس محمودپور در بدنه فولادی کشود انسانی با تجربه و قابل و احترام است و اگر شاهد فراز و نشیب های بسیاری در این شرکت بوده ایم حاصل عملکرد آقای مهندس محمودپور و نیروی انسانی نبوده، بلکه به دلیل عدم وجود نقدینگی در گردش می باشد که توسط سهامداران تامین مگردیده است  قطعا تمامی ایام مدیریتی و منصب ها روزی خواهد گذشت آنچه که برای ما به خاطره می ماند همین تودیع و معارفه ها و ایام خوشی است که در کنار یکدیگر سپری می کنیم.

مدیر عامل شرکت اظهار کرد: ان شالله توان خود را به سمت تولیدات شرکت گذاشته و از تولید ورق های کارمزدی اجتناب می نماییم. همانگونه که در شرکت گروه ملی نیز تولیدات کارمزدی را جمع کردیم. امیدوارم با حمایت های هیات مدیره و سهامدارن شرکت موضوع نقدینگی کارخانه را تامین کنیم و به روزهای خوب فولاد اکسین برسیم، چرا که این شرکت جز ستاره های فولادی دنیا است. بنده بر این باورم که اگر ما بتوانیم اتفاقی را در اکسین رقم بزنیم با استفاده از پتانسیل های این هیات مدیره محقق می گردد. ضمن اینکه حمایت جناب آقای دکتر شریعتی استاندار محترم خوزستان چه در گروه ملی و چه در فولاد اکسین همیشه همراه ما بوده و در زمان حضور بنده به عنوان رئیس هیات مدیره همواره نگاه و دست و بازوی حمایتی وی به سوی ما بوده، همچنین از مجمع نمایندگان استان خوزستان و نمایندگان محترم کلان شهر اهواز که همیشه یاور ما بوده اند، نیز در تحقق اهداف اکسین استفاده خواهیم کرد.

غفوری بیان کرد: وضعیت اکسین قطعا همانند گروه ملی نبوده و نیست، بی شک تزریق سرمایه در گردش به این شرکت نیز دور از ذهن نمی باشد، همانگونه که در گروه ملی انجام شده در فولاد اکسین نیز تمامی این اتفاقات با همت و همدلی مجموعه صورت می پذیرد.

ایشان در خاتمه گفت: خدمت واژه ای بزرگ است و می بایست در زمانش و در هر منصبی بتوانیم تاثیر مثبتی بر جای بگذاریم برای روزی که قرار است منصب را تقدیم نماییم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار