کشاورزان ذرتکار دزفولی همچنان چشم انتظار مطالبات خود هستند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۳:۱۹ ق٫ظ
کشاورزان ذرتکار دزفولی همچنان چشم انتظار مطالبات خود هستند [ad_1] دزفول – ایرنا – رئیس اداره تعاون روستایی دزفول گفت:شرکت پشتیبانی امور دام مطالبات کشاورزان ذرتکار این شهرستان را تاکنون پرداخت نکرده است. به گزارش خبرنگار ایرنا رضا هودگر روز یکشنبه در نشست کارگروه کشاورزی،آب و منابع طبیعی شهرستان دزفول با بیان اینکه این مطالبات مربوط به سال ۱۳۹۴ می باشند افزود:میزان این مطالبات […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – رئیس اداره تعاون روستایی دزفول گفت:شرکت پشتیبانی امور دام مطالبات کشاورزان ذرتکار این شهرستان را تاکنون پرداخت نکرده است. به گزارش خبرنگار ایرنا رضا هودگر روز یکشنبه در نشست کارگروه کشاورزی،آب و منابع طبیعی شهرستان دزفول با بیان اینکه این مطالبات مربوط به سال ۱۳۹۴ می باشند افزود:میزان این مطالبات ۱۰ میلیارد ریال می باشد.
وی گفت:با وجود اینکه مطالبات سال ۹۵ کشاورزان ذرتکار دزفولی از سوی شرکت پشتیبانی امور دام پرداخت شده ولی مطالبات سال ۹۴ هنوز پرداخت نشده است .
در سال ۹۵ سه هزار هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان دزفول به کشت ذرت اختصاص یافت.
** آمادگی تعاون روستایی برای خرید تضمینی محصول پیاز
هودگر گفت:باتوجه به اینکه خرید تضمینی محصول پیاز در جیرفت و هرمزگان آغاز شده است تعاون روستایی دزفول آمادگی دارد در صورت بروز مشکل خرید تضمینی این محصول را بر عهده گیرد و محصول پیاز کشاورزان دزفول را خریداری کند.
وی افزود:در حال حاضر خرید تضمینی کلزا در دزفول آغاز شده و محصول کلزا با قیمت هرکیلوگرم ۲۷ هزار و ۸۳۰ ریال با ناخالصی ۲ درصد و رطوبت ۱۰ درصد از کشاورزان خریداری می شود .
رئیس تعاون روستایی دزفول گفت:همچنین دانه روغنی آفتابگردان با قیمت تضمینی هر کیلوگرم ۲۶ هزار و ۶۴۰ ریال با ناخالصی ۳درصد و رطوبت ۹ درصد از کشاورزان دزفولی خریداری می شود.
***توزیع ۶۳۰ تن میوه در بازار شمال خوزستان
هودگر گفت:در ایام نوروز امسال ۶۳۰ تن میوه در بازار شهرهای شمالی خوزستان از جمله شوش،اندیمشک،دزفول ،شوشتر و گتوند ،باغملک ،ایذه و بهبهان عرضه شد که ۵۰ درصد این میوه ها در بازار دزفول بفروش رسید .
وی افزود:۱۴ جایگاه به عرضه میوه در شهرستان دزفول اختصاص یافت که با پراکنش خوبی همراه بود و رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشت.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار