کشتی گیر جمهوری آذربایجان:روس ها باناداوری قهرمان شدند

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۱:۴۵ ق٫ظ
کشتی گیر جمهوری آذربایجان:روس ها باناداوری قهرمان شدند [ad_1] آبادان – ایرنا – فرنگی کار ایرانی تیم جمهوری آذربایجان گفت: روس ها با ناداوری قهرمانی را از آذربایجان در فینال جام جهانی گرفتند. صباح شریعتی فرنگی کار ایرانی وزن ۱۳۰ کیلوگرم در حالی که می توانست با پیروزی مقابل حریف روس، قهرمانی کشور آذربایجان در جام جهانی را برای دومین مرتبه تکرار کند، […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – فرنگی کار ایرانی تیم جمهوری آذربایجان گفت: روس ها با ناداوری قهرمانی را از آذربایجان در فینال جام جهانی گرفتند. صباح شریعتی فرنگی کار ایرانی وزن ۱۳۰ کیلوگرم در حالی که می توانست با پیروزی مقابل حریف روس، قهرمانی کشور آذربایجان در جام جهانی را برای دومین مرتبه تکرار کند، در این مبارزه شکست خورد تا روسیه قهرمان شود.
شریعتی حالیکه ناراحت و عصبانی بود و از عملکرد داوران خشمگین بود درباره شکستش گفت: شکست نخوردم بلکه با داوری باختم تا روس ها قهرمان شوند.
وی افزود: همانطور که روس ها با ناداوری و مافیای خود مقابل ایران پیروز شدند، با ناداوری و نفوذی که دارند، قهرمانی را از چنگ آذربایجان درآوردند.
دارنده مدال برنز المپیک ریو ادامه داد: خیلی از این اتفاق خشمگینم. زیرا این اتفاق در حالی رخ داد که حریف روس ۳ دقیقه هیچ کاری نمی کرد و کشتی در دست من بود اما داوران هیچ اخطاری به او ندادند.
سی و پنجمین دوره جام جهانی کشتی فرنگی که روز گذشته پنجشنبه در سالن کوثر شهر آبادان آغاز شده بود، امروز (جمعه) با شناخت تیم های برتر به پایان رسید.
روسیه قهرمان شد و تیم های آذربایجان و ایران به ترتیب در مکان های دوم و سوم ایستادند.
۶۱۰۴/۳۰۱۵/۶۰۶۴
خبرنگار:مسعود گادار و عدنان جواهری** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار