کشتی گیر وزن ۵۹ کیلو گرم تیم ملی روسیه:برای قهرمانی به ایران آمده ایم

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۴۹ ب٫ظ
کشتی گیر وزن ۵۹ کیلو گرم تیم ملی روسیه:برای قهرمانی به ایران آمده ایم [ad_1] آبادان – ایرنا – کشتی گیر وزن ۵۹ کیلوگرم تیم ملی روسیه گفت:تیم روسیه برای کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی شرایط خوبی دارد و برای کسب این عنوان به ایران آمده ایم. ‘ استفان ماریانیان ‘ روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:مسابقات در نوبت صبح دارای کیفیت فنی بالا بود […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – کشتی گیر وزن ۵۹ کیلوگرم تیم ملی روسیه گفت:تیم روسیه برای کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی شرایط خوبی دارد و برای کسب این عنوان به ایران آمده ایم. ‘ استفان ماریانیان ‘ روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:مسابقات در نوبت صبح دارای کیفیت فنی بالا بود و تیم ها با شرایط خاصی در این رقابت ها شرکت کردند.
وی اظهار داشت:تیم قزاقستان اگرچه برابر روسیه شکست خورد، نشان داد به لحاظ کیفی شرایط خوبی دارد.
کشتی گیر ملی پوش روسیه گفت:البته هر هشت تیم حاضر در این مسابقات شرایط خوبی دارند و برای کسب عنوان قهرمانی راه سختی پیش رو داریم.
ماریانیان تصریح کرد:ایران به عنوان میزبان این مسابقات رقیب سرسخت ما در راه قهرمانی است ولی به لحاظ تجربه ما شرایط بهتری داریم.
وی افزود:دیدار مستقیم ایران و روسیه قطعا دیداری تعیین کننده و زیبا خواهد بود و تیم پیروز این دیدار شانس زیادی برای قهرمانی دارد.
ماریانیان گفت:روسیه برای کسب عنوان قهرمانی جام جهانی سخت تمرین کرده و برای کسب این عنوان به ایران سفر کرده است.
تیم ملی روسیه در نخستین دیدار رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۷ آبادان با نتیجه ۸ بر صفر برابر قزاقستان پیروز شد.
سی و پنجمین دوره رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی، از صبح امروز پنجشنبه با حضور ۸ تیم برتر جهان درمحل سالن کوثر شهر آبادان آغاز شد.
تیم ملی کشتی فرنگی ایران در نخستین دیدار امروز پنجشنبه از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه به مصاف آلمان رفت و این تیم را شکست داد و بعداز ظهر نیز ساعت ۱۸ در دیداری حساس و نفسگیر باید با تیم قدرتمند روسیه روبرو شود.
ملی پوشان فرنگی ایران صبح جمعه در سومین دیدار و از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه مقابل قزاقستان صف آرایی می کنند.
۷۱۰۴/۶۱۲۵ /۳۰۱۵
خبرنگار:مسعود گادار و عدنان جواهری** انتشاردهنده: سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار