کشف انبار کالای قاچاق در دزفول

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۴۳ ب٫ظ
کشف انبار کالای قاچاق در دزفول [ad_1] دزفول – ایرنا – ماموران انتظامی دزفول یک انبار کالای قاچاق را در این شهرستان شناسایی و تعدادی کولرگازی قاچاق را از این انبار کشف کردند. فرمانده انتظامی دزفول روز سه شنبه با تائید این خبر به ایرنا گفت:در راستای تشدید مقابله با قاچاق ارز و کالا،ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – ماموران انتظامی دزفول یک انبار کالای قاچاق را در این شهرستان شناسایی و تعدادی کولرگازی قاچاق را از این انبار کشف کردند. فرمانده انتظامی دزفول روز سه شنبه با تائید این خبر به ایرنا گفت:در راستای تشدید مقابله با قاچاق ارز و کالا،ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی دزفول با اقدام پلیسی یک انبار نگهداری لوازم خانگی قاچاق را شناسایی و با هماهنگی قضایی از این مکان بازرسی کردند.
سرهنگ علی الهامی افزود:در بازرسی از این انبار تعداد ۳۲ دستگاه کولرگازی خارجی قاچاق فاقد هرگونه مجوز گمرکی به ارزش تقریبی ۶۰۰ میلیون ریال کشف شد.
وی افزود:در این رابطه یک متهم دستگیر تحویل مراجع قضایی شد.
فرمانده انتظامی دزفول در ادامه به تشریح اقدامات این نیرو در آستانه چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و نسبت به استفاده از مواد محترقه هشدار داد.
سرهنگ الهامی افزود:پلیس نهایت تلاش خود را برای حفظ آرامش شهروندان بکار گرفته و با هوشیاری ، اقتدار و پشتیبانی مردم در مقابل افرادی که نظم عمومی را بر هم بزنند ایستاده است.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار