کشف بیش از ۱۰۷کیلوگرم تریاک در امیدیه

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۳۷ ب٫ظ
کشف بیش از ۱۰۷کیلوگرم تریاک در امیدیه [ad_1] اهواز – ایرنا – فرمانده انتظامی خوزستان گفت: با تلاش پلیس، ۱۰۷کیلو و ۷۷۰گرم مواد مخدر از نوع تریاک در امیدیه در ۱۰۰کیلومتری جنوب شرقی اهواز کشف و ضبط شد. به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس سردار محمدرضا اسحاقی در این باره توضیح داد:در راستای مقابله با باندهای قاچاق مواد مخدر، […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – فرمانده انتظامی خوزستان گفت: با تلاش پلیس، ۱۰۷کیلو و ۷۷۰گرم مواد مخدر از نوع تریاک در امیدیه در ۱۰۰کیلومتری جنوب شرقی اهواز کشف و ضبط شد. به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس سردار محمدرضا اسحاقی در این باره توضیح داد:در راستای مقابله با باندهای قاچاق مواد مخدر، ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدام های گسترده اطلاعاتی چند ماهه ، یک باندتهیه، توزیع و قاچاق مواد مخدر را در شهرستان امیدیه شناسایی کردند.
وی در ادامه افزود: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر امیدیه محل اختفای اعضای این باند را شناسایی و پس از هماهنگی با مقامات قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دو نفر از آنها را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از محل اختفای متهمان ۱۰۷ کیلو و ۷۷۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کردند.
سردار اسحاقی خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
به گفته وی تلاش پلیس برای دستگیری دیگر اعضای این باند همچنان ادامه دارد.
سردار اسحاقی از عموم شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص فعالیت فروشندگان مواد مخدر را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
در سال جاری چندین باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان خوزستان متلاشی شدند.
۶۰۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار:محمدرضا بنوره**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار