کشف و ضبط بیش از هفت تن برنج قاچاق در دزفول

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۶ ب٫ظ
کشف و ضبط بیش از هفت تن برنج قاچاق در دزفول [ad_1] دزفول – ایرنا – فرمانده انتظامی دزفول گفت:بیش از هفت تن برنج قاچاق به ارزش تقریبی ۳۲۴ میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد. به گزارش خبرنگار ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ علی الهامی افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق، ماموران اداره مبارزه با قاچاق […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – فرمانده انتظامی دزفول گفت:بیش از هفت تن برنج قاچاق به ارزش تقریبی ۳۲۴ میلیون ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد. به گزارش خبرنگار ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ علی الهامی افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با کالای قاچاق، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی دزفول با انجام اقدامات پلیسی محل دپوی برنج قاچاق را در یکی از انبارهای این شهرستان شناسایی و با هماهنگی قضایی از این مکان بازرسی کردند.
وی گفت: در بازرسی از این انبار یک دستگاه کامیون هنگام تخلیه بار برنج توقیف و مقدار هفت تن و ۲۰۰ کیلوگرم برنج فاقد هرگونه مجوز گمرکی به ارزش تقریبی ۳۲۴ میلیون ریال کشف و ضبط شد.
الهامی با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شد از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز قاچاق توسط افراد سود جو، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.
۷۲۷۸/۶۰۳۷
خبرنگار: رقیه کردی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار