کشف و ضبط مواد غذایی فاسد در آبادان به مبلغ ۹۶۶ میلیون ریال

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۲ ب٫ظ
کشف و ضبط مواد غذایی فاسد در آبادان به مبلغ ۹۶۶ میلیون ریال [ad_1] آبادان – ایرنا – معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان از کشف محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته و غیر قابل مصرف طی بازرسی مشترک با پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آبادان به ارزش ۹۶۶ میلیون و ۸۷۰ هزار ریال خبر داد. مرتضی جعفری سه شنبه در گفت ‌و گو با […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان از کشف محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته و غیر قابل مصرف طی بازرسی مشترک با پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آبادان به ارزش ۹۶۶ میلیون و ۸۷۰ هزار ریال خبر داد. مرتضی جعفری سه شنبه در گفت ‌و گو با ایرنا افزود:در بازرسی مشترک با پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی در بخش مواد غذایی، ۱۱ هزار و ۸۴۰ قلم به ارزش ۷۷۱میلیون ۱۰۰ هزار ریال و در قسمت آرایشی بهداشتی چهار هزار و ۲۹۹ قلم به ارزش ۱۹۵ میلیون و ۷۷۰ هزار ریال محصول تاریخ مصرف گذشته کشف و ضبط شد.
وی اظهار داشت:این مقدار مواد غذایی و بهداشتی در بازیدهای تیم سلامت در هفته اخیر با هدف تامین سلامت شهروندان و مسافران نوروزی جمع آوری شد.
معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی آبادان از مصرف کنندگان محصولات خارجی خواست، با توجه به تاریخ تولید و انقضاء محصول، به بر چسب اصالت محصولات غذایی توجه کنند.
۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگار:عدنان جواهری *** انتشاردهنده:سید بهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار