کشف چهار محموله تخم مرغ فاسد در سوسنگرد

تاریخ انتشار: شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۷:۲۷ ق٫ظ
کشف چهار محموله تخم مرغ فاسد در سوسنگرد مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان گفت: ۸ تریلر تخم مرغ فاسد شناسایی شد که ۴ ۴‪ تریلر در سوسنگرد و تریلر در مرز چذابه کشف و ضبط شدند.

 قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، مصطفی کنارکوهی، مدیر کل اداره دامپزشکی استان خوزستان، اظهار کرد: ۸ تریلر محموله ی تخم مرغ فاسد تولید کشور عراق شناسایی و کشف و ضبط شد که ۴ تریلر از این محموله در مدرسه ای در شهرستان سوسنگرد انبار شده بود که در روز یکشنبه توسط بازرسان مرکز دامپزشکی سوسنگرد شناسایی و به دستور شفاهی دادستان ضبط و معدوم شد.

وی افزود: ۴ تریلر دیگر از این محموله تخم مرغ های فاسد در مرز چذابه به همت نیروهای اطلاعات شناسایی و ضبط شد و از ورود آن به استان جلوگیری شد.

مصطفی کنارکوهی ضمن توصیه به مصرف کنندگان فرآورده های خام دامی، تصریح کرد: جهت شناسایی تخم مرغ های سالم حتما به برچسب تاریخ دقت کنندو تخم مرغ هایی که برچسب تاریخ ندارند به هیچ عنوان استاندارد و قانونی نیستند و از مصرف آنها جداً خودداری کنند.

مدیر کل دامپزشکی استان خوزستان در پایان گفت:از مردم تقاضا داریم در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف بهداشتی در عرضه ی فرآورده های خام دامی در هر شهرستان به اداره ی دامپزشکی همان شهرستان مراجعه کنند و یا با شماره  تماس بگیرند تا پیگیری های لازم توسط بازرسان مرکز دامپزشکی صورت گیرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار