کشف کارگاه ساخت مشروبات الکلی با هزار و ۲۰۰ لیتر مشروب در آبادان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۶ ب٫ظ
کشف کارگاه ساخت مشروبات الکلی با هزار و ۲۰۰ لیتر مشروب در آبادان [ad_1] آبادان – ایرنا – کارگاه ساخت مشروبات الکلی با یکهزار و ۲۰۰ لیتر مشروب در آبادان کشف و ضبط شد. به گزارش ایرنا ماموران تجسس کلانتری ۱۵ کارون آبادان در تحقیقات میدانی از فعالیت یک کارگاه ساخت مشروبات الکلی در منطقه احمدآباد با خبر شدند و تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.ماموران با […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – کارگاه ساخت مشروبات الکلی با یکهزار و ۲۰۰ لیتر مشروب در آبادان کشف و ضبط شد. به گزارش ایرنا ماموران تجسس کلانتری ۱۵ کارون آبادان در تحقیقات میدانی از فعالیت یک کارگاه ساخت مشروبات الکلی در منطقه احمدآباد با خبر شدند و تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.
ماموران با هماهنگی مقام قضایی با بررسی دقیق و ویژه، محل کارگاه را به صورت نامحسوس زیر نظر قرار دادند و با شناسایی صاحب این کارگاه، عصر سه‌شنبه این متهم را در عملیات ویژه دستگیر کردند.
به گزارش ایرنا ماموران کلانتری ۱۵ کارون آبادان در بازرسی از این کارگاه بیش از یکهزار و۲۰۰ لیتر مشروبات الکلی داخل بشکه‌های بزرگ، وسایل و ابزار ساخت نوشیدنی الکلی و ۸۰ کیلوگرم کشمش خام که برای تهیه و ساخت مشروبات الکلی استفاده می شود را کشف و ضبط کردند.
تحقیقات برای دستگیری همدست این متهم در دستور کار ماموران انتظامی آبادان قرار دارد.
۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگار: عدنان جواهری *** انتشاردهنده:سیدبهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار