کشف یک محموله کالای قاچاق در اندیمشک

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۷ ب٫ظ
کشف یک محموله کالای قاچاق در اندیمشک [ad_1] اندیمشک – ایرنا – جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت:یک محموه کالای قاچاق به ارزش ۱،۵ میلیارد ریال در محور مواصلاتی شهرستان اندیمشک کشف و توقیف شد. به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدمحمد صالحی افزود: در راستای تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت:یک محموه کالای قاچاق به ارزش ۱،۵ میلیارد ریال در محور مواصلاتی شهرستان اندیمشک کشف و توقیف شد. به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدمحمد صالحی افزود: در راستای تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی، ماموران انتظامی ایست و بازرسی ‘پل زال’ با انجام اقدامات پلیسی یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق را در محور مواصلاتی ‘اندیمشک – خرم آباد’ شناسایی و توقیف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار زیادی مواد غذایی از قبیل ۱۰ تن و ۳۶۰ کیلوگرم برنج، ۱۴۳ کارتن بیسکویت و تعداد ۷۷۵ کارتن انواع کمپوت قاچاق فاقد هر گونه مجوز گمرکی به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه تصریح کرد: در این زمینه، یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
۷۲۸۱/۶۰۶۸

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار