کشف ۷۳ تخلف صنفی در اندیمشک

تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۴ ق٫ظ
کشف ۷۳ تخلف صنفی در اندیمشک سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اندیمشک عنوان کرد : بیش از ۷۳ مورد تخلف صنفی در این شهرستان کشف گردید که پرونده آنها برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

قلم ماندگار:

سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اندیمشک عنوان کرد : بیش از ۷۳ مورد تخلف صنفی در این شهرستان کشف گردید که پرونده آنها برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال گردیده است.

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان : هوشنگ ماکنالی زاده سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت اندیمشک، اظهار کرد: با اتمام طرح نظارتی ویژه نوروز که در تاریخ ۱۶ فروردین ماه پایان یافت یک هزار ۳۸۵ مورد بازرسی از صنوف مختلف توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت اندیمشک صورت گرفت.

وی با اشاره به کشف تخلفات در این بازه زمانی، گفت: در این بازرسی ها بیش از ۷۳ مورد تخلف کشف شده و برای صدور احکام مناسب به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.

سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت اندیمشک افزود: در این طرح، ۲۷ پرونده در صنف پوشاک و کیف و کفش، پنج پرونده در صنف واحد های اقامتی و رستوران، ۱۰ پرونده واحد خدماتی، ۱۶ پرونده در صنف خواربار فروشی، هشت پرونده در صنف نانوایی، دو پرونده در صنف موادغذایی و دو پرونده در صنف میوه و تره بار تشکیل و برای صدور احکام به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار