کشف ۲ محموله برنج قاچاق در اندیمشک

تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۲:۵۱ ق٫ظ
کشف ۲ محموله برنج قاچاق در اندیمشک [ad_1] اندیمشک – ایرنا – فرمانده انتظامی اندیمشک گفت:۲ دستگاه کامیون کشنده حامل سه هزار و ۹۹۶ کیسه برنج خارجی قاچاق در محورهای مواصلاتی این شهرستان توقیف شد. سرهنگ محمد عزیزی یکشنبه شب به خبرنگار ایرنا افزود:در ادامه روند مبارزه جدی وبی امان با سوداگران نظام اقتصادی در زمینه کالای قاچاق ، ماموران ایستگاه ایست […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – فرمانده انتظامی اندیمشک گفت:۲ دستگاه کامیون کشنده حامل سه هزار و ۹۹۶ کیسه برنج خارجی قاچاق در محورهای مواصلاتی این شهرستان توقیف شد. سرهنگ محمد عزیزی یکشنبه شب به خبرنگار ایرنا افزود:در ادامه روند مبارزه جدی وبی امان با سوداگران نظام اقتصادی در زمینه کالای قاچاق ، ماموران ایستگاه ایست و بازرسی پل زال اندیمشک حین کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه کامیون تریلر کشنده مشکوک و به آنها دستور ایست دادند.
وی افزود: پس از توقف خودروها ماموران پلیس در بازرسی از کامیون ها تعداد سه هزار و ۹۹۶ کیسه برنج خارجی قاچاق و تعداد ۵۰۰ عدد کمپوت آناناس فاقد هرگونه مجوز گمرکی را کشف کردند.
سرهنگ عزیزی گفت: کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعلام کردند.
وی با اشاره به دستگیری ۲ متهم در این راستا و تحویل آن ها به مراجع قضائی خاطرنشان کرد: عملکرد قاچاقچیان مغایر با اقتصاد مقاومتی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلی را مورد هدف قرار می دهد و تلاش پلیس خوزستان جهت مبارزه با اخلالگران اقتصادی با قدرت ادامه دارد.
وی همچنین از دستگیری سه سارقا مسلح در این شهرستان خبر داد و گفت:سه سارق سابقه‌دار که با سلاح گرم اقدام به سه فقره سرقت کرده بودند در اندیمشک دستگیر شدند.
عزیزی افزود:این سارقان مسلح به ۲ منزل و یک آرایشگاه در شهر اندیمشک دستبرد زده و متواری شده بودند که دستگیر شده و تحویل مقام قضایی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اندیمشک از شهروندان خواست ضمن رعایت نکات ایمنی در تعطیلات نوروز موارد مشکوک را به پلیس اطلاع دهند.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار