کشف ۹ فقره انواع سرقت در شادگان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۷ ب٫ظ
کشف ۹ فقره انواع سرقت در شادگان [ad_1] اهواز- ایرنا- فرمانده انتظامی شادگان از دستگیری ۵ سارق حرفه ای و کشف ۹ فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ‘فرج سعیدی نیا’ روز دوشنبه گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با سارقان حرفه ای، موضوع در دستور کارکنان […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- فرمانده انتظامی شادگان از دستگیری ۵ سارق حرفه ای و کشف ۹ فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ‘فرج سعیدی نیا’ روز دوشنبه گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با سارقان حرفه ای، موضوع در دستور کارکنان فرماندهی انتظامی شادگان قرار گرفت.
این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران انتظامی این شهرستان با انجام اقدامات پلیسی و گشت زنی محسوس و نامحسوس۵ سارق به هویتهای معلوم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در چند عملیات غافلگیرانه نامبردگان را در مخفیگاه شان دستگیر کردند.
سرهنگ سعیدی نیا اظهار کرد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۹ فقره انواع سرقت از قبیل، داخل خودرو، احشام ، موتورسیکلت ، سیم برق و سایر سرقتها اعتراف نمودند.
فرمانده انتظامی شهرستان شادگان در خاتمه ضمن تقدیر وتشکر از همکاری شهروندان شادگانی با پلیس ازشهروندان خواست، در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام نمایند، تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.
۶۰۶۴

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار