کشور با وجود همه سنگ اندازی ها در مسیر توسعه قرار گرفته است

تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۲ ق٫ظ
کشور با وجود همه سنگ اندازی ها در مسیر توسعه قرار گرفته است معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: کشور امروز با وجود همه سنگ اندازی ها در مسیر توسعه قرار گرفته و به اعتقاد کارشناسان اقتصادی آینده روشن و امیدوارکننده ای در انتظار ایران اسلامی است.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، «حسینعلی امیری»، در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان مسجدسلیمان، اظهار کرد: به نمایندگی از رئیس جمهور و هیئت دولت جهت بررسی وضعیت فعلی مسجدسلیمان بعد از زلزله در این شهرستان حضور پیدا کردم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور، با بیان اینکه در اثر زلزله بسیاری از زیرساخت ها و واحدهای آموزشی، بهداشتی و مسکونی آسیب دیده است، افزود: در ساعات اولیه حادثه رئیس جمهور جهت حل و فصل مشکلات و برآورد خسارت ها به استاندار خوزستان دستورات لازم را ارائه دادند.

وی با ابلاغ سلام رئیس جمهور به مردم مسجدسلیمان، تصریح کرد: دکتر روحانی پیغام دادند که به مردم بگویید دولت در کنار شما خواهد بود و مشکلات و مسائل ناشی از زلزله در اسرع وقت رفع خواهد شد و در این مدت نیز خوشبختانه کارهای خوبی انجام شده است.

امیری، با اشاره به اینکه هم اکنون در حال برآورد خسارت های ناشی از زلزله هستیم و ارزیابی نهایی تا هفته آینده انجام می شود، اضافه کرد: پس از برآورد خسارت ها نتایج به هیئت دولت ابلاغ می شود و دولت نیز در راستای تامین خسارت ها و حل مشکلات اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

وی با بیان اینکه مشاهدات و ارزیابی های سفر امروز جمع بندی و در جلسه هیئت دولت ارائه می شود، عنوان کرد: با توجه به اینکه در تحریم های ظالمانه دشمن قرار داریم و با محدودیت های مالی مواجه هستیم ولی وظیفه دولت این است که در کنار مردم مسجدسلیمان باشد و مشکلات آنها را حل کند.

وی اذعان داشت: مردم مسجدسلیمان هر کجا که جمهوری اسلامی به آنها نیاز داشته برای دفاع در صحنه بودند و با وجود تمام مشکلات، در کنار نظام جمهوری و پشتیبان مقام معظم رهبری هستند و از این رو حداقل وظیفه دولت این است که به این مردم خدمات لازم را ارائه دهد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور، ابراز امیدواری کرد به زودی بتوانیم از مشکلات ایجاد شده توسط دشمن و مشکلات داخلی عبور کنیم، یاد آور شد: کشور امروز با وجود همه سنگ اندازی ها در مسیر توسعه قرار گرفته و به اعتقاد کارشناسان اقتصادی آینده روشن و امیدوارکننده ای در انتظار ایران اسلامی است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار