معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان:

کمبود روغن نداریم!

تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۶ ق٫ظ
کمبود روغن نداریم! معاون امور اقتصادی، بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: در خصوص کمبود روغن و برخی کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، جای هیچگونه نگرانی در استان وجود ندارد.

قلم ماندگار:

ابراهیم نجفیان اظهار کرد: در چند روز اخیر نگرانی‌هایی میان شهروندان در بحث کمبود روغن و برخی از کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به وجود آمده که باید در این زمینه عنوان کرد، جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

وی افزود: روند توزیع روغن به صورت وسیع در سطح اهواز شروع شده و ان‌شالله از امروز حداقل ١٢٠تن روغن به بازار اهواز تزریق می‌شود و این روند توزیع نیز ادامه‌دار خواهد بود.

معاون امور اقتصادی، بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان ادامه داد: همچنین به همین میزان روغن خوراکی نیز به سایر شهرستان‌ها ارسال شده است.

نجفیان عنوان کرد: از عموم شهروندان تقاضا داریم که با خرید عادی و عدم احتکار کالاهای خاص مانند روغن و رب گوجه به ساماندهی و آرامش بازار کمک کنند و نگران تامین کالاهای مورد نیاز نباشند.

وی ادامه داد: البته ستاد تنظیم بازار استان با دستور استاندار خوزستان و پیگیری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت و کمک تمام دستگاه‌ها به جدیت در حال تامین مایحتاج و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان است و در این زمینه همه تلاش لازم انجام خواهد شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار