کمک یک میلیارد ریالی فرهنگیان دزفول به دانش آموزان نیازمند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۵۴ ب٫ظ
کمک یک میلیارد ریالی فرهنگیان دزفول به دانش آموزان نیازمند [ad_1] دزفول – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت:معلمان و کارکنان فرهنگی این اداره در آستانه عید نوروز با اختصاص بخشی از حقوق خود یک میلیارد ریال به دانش آموزان نیازمند کمک کردند. عبدالمحمد جرجانی روز سه شنبه به ایرنا گفت:تعداد یکهزار و ۶۵۰ فرهنگی نیکوکار دزفولی با شرکت در طرح برکت به […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت:معلمان و کارکنان فرهنگی این اداره در آستانه عید نوروز با اختصاص بخشی از حقوق خود یک میلیارد ریال به دانش آموزان نیازمند کمک کردند. عبدالمحمد جرجانی روز سه شنبه به ایرنا گفت:تعداد یکهزار و ۶۵۰ فرهنگی نیکوکار دزفولی با شرکت در طرح برکت به یاری دانش آموزان نیازمند شتافتند.
وی افزود:تاکنون بیش از یک میلیارد ریال از محل کمک های فرهنگیان دزفول جمع آوری شده و در آستانه عید نوروز بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.
مدیر آموزش و پرورش دزفول همچنین از اقدام یک نیکوکار دزفولی برای کمک به دانش آموزان نیازمند خبر داد و گفت:این نیکوکار دزفولی به نیت مادر مرحومش تعداد ۹۰۰ جفت کفش و ۹۰۰ دست لباس به یک هزار و ۸۰۰ دانش آموز نیازمند اهدا کرد.
وی ارزش ریالی این هدایا را افزون بر ۱۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.
شهرستان دزفول افزون بر ۷۳ هزار دانش آموز و پنج هزار فرهنگی دارد.
در آستانه عید نوروز ،‌هفته احسان و نیکوکاری از ۱۴ اسفندماه آغاز شده است.
مردم دزفول در اجرای طرح های عام المنفعه از جمله ساخت مدرسه ، بیمارستان ، مراکز درمانی ،‌ اورژانس ، کمک به بیماران و نیز کمک به افراد نیازمند در کشور پیشگام می باشند.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار