کنسرت موسیقی محسن یگانه در اندیمشک برگزار شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۴:۳۵ ق٫ظ
کنسرت موسیقی محسن یگانه در اندیمشک برگزار شد [ad_1] اندیمشک – ایرنا – کنسرت موسیقی محسن یگانه خواننده موسیقی پاپ دوشنبه شب در میان استقبال علاقه مندان در اندیمشک برگزار شد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این کنسرت موسیقی دارای مجوزهای لازم و قانونی بوده گفت:استقبال از این کنسرت […]

[ad_1]


اندیمشک – ایرنا – کنسرت موسیقی محسن یگانه خواننده موسیقی پاپ دوشنبه شب در میان استقبال علاقه مندان در اندیمشک برگزار شد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این کنسرت موسیقی دارای مجوزهای لازم و قانونی بوده گفت:استقبال از این کنسرت به حدی بود که خانه کشتی اندیمشک سالن برگزاری کنسرت مملو از جمعیت بود.
علی بازگیر اظهار کرد:کنسرت موسیقی محسن یگانه قرار بود در ۲روز ،‌روزهای دوشنبه و سه شنبه در خانه کشتی اندیمشک برگزار شود اما تصمیم گرفته شده این کنسرت در ۲ نوبت عصر و شب امروز دوشنبه برگزار شود.
وی گفت:بلیت های این کنسرت از چند روز پیش با استقبال مردم به فروش رفته بود به طوریکه در ۲ سانس اجرا در خانه کشتی اندیمشک حدود ۲ هزار نفر حضور داشتند.
به گزارش خبرنگاران ایرنا کنسرت موسیقی محسن یگانه با حضور ماموران انتظامی با نظم خاص و بدون هیچ مشکلی برگزار شد.
برخی علاقه مندان از شهرهای مختلف استان خوزستان برای حضور در این کنسرت بلیت تهیه کرده و به اندیمشک سفر کرده بودند.
گفته می شود با توجه به برخی مخالفت ها نسبت به صدور مجوز برگزاری کنسرت در اندیمشک ، شورای تامین این شهرستان با برگزاری این کنسرت با توجه به اخذ مجوزهای قانونی در ۲ سانس در عصر و شب دوشنبه موافقت کرد.
۶۰۶۸/۷۲۸۱
خبرنگار:زهرا دهقان ** انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار