کنسرت های بهاری خوزستان در راه است

تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۹ ب٫ظ
کنسرت های بهاری خوزستان در راه است [ad_1] اهواز ـ ایرنا ـ سخنگوی انجمن موسیقی خوزستان ازبرگزاری ۶ کنسرت موسیقی در بهار خوزستان خبر داد و گفت : اداره کل فرهنگ و ارشاد خوزستان مجوز همه کنسرت هال را صادر کرده است. حمیدرضا خجندی شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اولین کنسرت بهاری خوزستان در تاریخ ۲۱ و ۲۲ فروردین […]

[ad_1]


اهواز ـ ایرنا ـ سخنگوی انجمن موسیقی خوزستان ازبرگزاری ۶ کنسرت موسیقی در بهار خوزستان خبر داد و گفت : اداره کل فرهنگ و ارشاد خوزستان مجوز همه کنسرت هال را صادر کرده است. حمیدرضا خجندی شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اولین کنسرت بهاری خوزستان در تاریخ ۲۱ و ۲۲ فروردین ۹۶ با صدای امید حاجیلی در تالار آفتاب به همت شرکت فرهنگی نوای دل انگیز جنوب برگزار می‌‍شود و دومین کنسرت نیز در همین تاریخ با صدای محسن یگانه، خواننده پاپ کشور در اندیمشک اجرا می‌شود.
وی با بیان این که احسان خواجه امیری ۲۷ و ۲۶ فروردین در سالن گیت بوستان اهواز برای علاقه مندانش می‌خواند توضیح داد: کنسرت خواجه امیری به همت شرکت فرهنگی ترنج موزیک برگزار می‌شود.
سخنگوی انجمن موسیقی استان ادامه داد: کنسرت بابک جهانبخش دیگر خواننده پاپ ایران با همکاری شرکت فرهنگی هنری آوای آیین در تالار آفتاب اهواز و در تاریخ‎ ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ۹۶ برگزار می‌شود و کنسرت سالار عقیلی در بهبهان به همت شرکت فرهنگی آوای آیین و در سالن ولایت این شهرستان در همان تاریخ برگزار می‌شود و دو نوازی سنتور و تنبک نیز یکم اردیبهشت توسط شرکت هنری خنیای دلشدگان در تالار مهتاب اهواز برگزار می‌شود.
۶۰۰۲/۷۱۶۴
خبرنگار: عاطفه جوادی**انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار