اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران:

کیفیت محصولات فولاد اکسین از نمونه خارجی ها بهتر است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۲ ق٫ظ
کیفیت محصولات فولاد اکسین از نمونه خارجی ها بهتر است عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از غرفه فولاد اکسین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت فولاداکسین خوزستان،عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از غرفه فولاد اکسین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.

وی در گفتگویی با خبرنگار واحد روابط عمومی گفت: کار اصلی ما در سال‌های اخیر وظیفه استراتژیک ذخیره‌سازی نفت خام کشور است که به مدد فولاد اکسین خیلی خوب و اثربخش انجام شده است.

وی افزود: اولین بار است که ما ورقهای مورد نیاز خود را در کشور تهیه می کنیم و خوشبختانه اکسین این مسیر سخت را برای امثال ما هموار نموده و خوبی این نمایشگاه به این است که مابین سازنده و مصرف کننده ارتباط قوی ایجاد می کند تا همکاری بهتری صورت گیرد.

اسدروز ادامه داد: شرکت ما در انتهای زنجیره ارزش ذخیره‌سازی نفت خام قرار دارد و با توجه به توانمندی خیلی خوبی که اکسین دارد محصولاتی که قبلا از خارج وارد می کردیم اکنون دستهای پر توان جوانان ایران در اهواز نیاز ما را تولید و ما از آن استفاده می کنیم.

وی در پایان اشاره کرد: بازرسی ارزیابی کیفی که در شرکت پایانه های نفتی انجام شده نشان می دهد عملا محصول کاملا ایرانی فولاد اکسین به نسبت مشابه خارجی از کییفت بهتری برخوردار اند و این کار مهم بارها در آزمایشگاههای ما مورد راستی ازمایی قرار گرفته است.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار