قابل قبول بودن کیفیت و اتقان آرا قضات شوراهای حل اختلاف خوزستان

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۸ ق٫ظ
 قابل قبول بودن کیفیت و اتقان آرا قضات شوراهای حل اختلاف خوزستان  معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان گفت: در سال ۹۸ و ۶ ماهه نخست امسال کیفیت و اتقان و استحکام آرای قضات شوراهای حل اختلاف استان بسیار مطلوب و درخواستهای تجدید نظر در این آرا نسبت به سال های گذشته کمتر بوده است.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شوراهای حل اختلاف استان خوزستان عبدالعباس زبیدی نیا معاون قضایی و رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان در مراسم تجلیل از قضات شوراهای حل اختلاف اهواز ، ضمن تبریک گرامی داشت هفته بسیج و همچنین تقدیر از زحمات و خدمات قضات شوراهای حل اختلاف استان ، از کسب رتبه برتر کشوری در اتقان آرا قضات شوراهای حل اختلاف خوزستان خبر داد و گفت: یکی از سیاست هایی که می تواند منجر به کیفیت رسیدگی و اتقان آرا شود، نظارت بر آرای صادره از سوی قضات است که خوشبختانه قضات شوراهای حل اختلاف استان در سال ۹۸ و ۶ ماهه نخست امسال توانستند با اتقان و آرای قضایی بسیار مطلوب در سطح کشور جایگاه برتری را کسب کنند و این نشان از اهمیت ،توجه و دقت قضات عزیز این مجموعه در صدور با کیفیت آرا می باشد.

وی افزود: قضات ، کارکنان و اعضاء شوراهای حل اختلاف خوزستان علیرغم شرایط سخت و حساس شیوع بیماری منحوس کووید ۱۹ (کرونا) در زمینه رسیدگی به پرونده ها و مختومه کردن آنان به صلح و سازش فعالیت های بی نظیری داشتند که جا دارد از زحمات ، خدمات و تلاشهای تمامی این عزیزان تشکر کرد و برای آنان از خداوند متعال تندرستی و سلامتی مسئلت داریم.

زبیدی نیا با اشاره به بحث داوری و میانجگری و فعالیت آن در شورای حل اختلاف اظهار کرد: به منظور ارتقاء جایگاه شورای حل اختلاف و همچنین گسترش فعالیت آن واحد های داوری و میانجگری به این مجموعه اضافه گردید که در آینده نزدیک فعالیت این ۲ واحد در شوراهای حل اختلاف استان شروع می شود و امیدواریم در خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم گام های مؤثری برداشته گردد.

وی در ادامه افزود: قضات شوراهای حل اختلاف خوزستان نسبت به رسیدگی و مختومه نمودن سریع و با دقت پرونده های قدیمی (مسن) تلاش فراوانی داشته باشند.

رئیس شوراهای حل اختلاف خوزستان بر استفاده از ظرفیت افرادی که می توانند در زمینه صلح و سازش به شورای حل اختلاف کمک کنند تاکید کرد و گفت: برای ارتقاء ، گسترش و توسعه فرهنگ اصلاح ذات البین و صلح و سازش در استان از ظرفیت افرادی که می توانند در زمینه صلح و سازش بعنوان همیار شورای حل اختلاف تاثیرگذار هستند استفاده نمود.

در ادامه این مراسم به پاس خدمات و زحمات قضات شوراهای حل اختلاف کلانشهر اهواز با اعطاء لوح سپاس و هدایایی از آنان تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار