زادروز قیصر امین پور شاعر برجسته انقلاب

گرامیداشت زادروز قیصر امین پور در گتوند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۹:۰۱ ق٫ظ
گرامیداشت زادروز قیصر امین پور در گتوند در زادروز قیصر امین پور شاعر برجسته انقلاب و دفاع مقدس آئین شعر خوانی روز شنبه در زادگاه این شاعر در گتوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم ماندگار،  در زادروز قیصر امین پور شاعر برجسته انقلاب و دفاع مقدس آئین شعر خوانی روز شنبه در زادگاه این شاعر در گتوند برگزار شد.

این آئین با حضور شعرا و هنرمندان استان خوزستان، مراد امین پور پدر دکتر قیصر امین پور و جمعی از مسئولین محلی و دانش آموزان در گتوند برگزار شد. در این آیین که به همت پژوهشسرای قیصر امین پور گتوند در تالار این شاعر فقید برگزار شد شعرای دانش آموز دبیرستان های دخترانه شهرهای گتوند ، مسجدسلیمان،شوشتر و کارون به شعرخوانی پرداختند.
مدیر پژوهشسرای دانش آموزی قیصر امین پور و مسئول برگزاری این مسابقات درگفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:در این مسابقه مشاعره از هر شهر چهار نفر از شعرای برتر دانش آموز حضور داشتند. عبدالرضا اکبری پور افزود: شعرا در این مسابقه اشعار خود را با موضوع حرف آخر بیت برای حاضران سرودند.
در پایان این مراسم به سه نفر برتر این مسابقه با اهدا لوح سپاس تجلیل شد. در این آئین همچنین جمعی از اعضای انجمن شعر قیصر امین پور زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند به شعر خوانی پرداختند.
در پایان این مراسم شاعران شرکت کننده با حضور بر مزار قیصر امین پور و با اهدای گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره این شاعر فقید را گرامی داشته و سپس با خانواده وی دیدار کردند.
دکتر قیصر امین پور متولد دوم اردیبهشت ماه ۱۳۳۸گتوند در تاریخ هشتم آبان سال ۱۳۸۶ بر اثر عارضه قلبی در گذشت و در زادگاهش به خاک سپرده شد.
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار