گرد و غبار در آبادان به ۱۸ برابر حد مجاز رسید

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۱:۴۵ ب٫ظ
گرد و غبار در آبادان به ۱۸ برابر حد مجاز رسید [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبادان میزان گرد وغبار در این شهرستان را بیش از ۱۸ برابر حد مجاز اعلام کرد. سید احمد موسوی آزاد دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: میزان گرد و غبار در آبادان در ساعت ۱۷ امروز ۲ هزار و ۷۵۷ میکروگرم بر مترمکعب […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبادان میزان گرد وغبار در این شهرستان را بیش از ۱۸ برابر حد مجاز اعلام کرد. سید احمد موسوی آزاد دوشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: میزان گرد و غبار در آبادان در ساعت ۱۷ امروز ۲ هزار و ۷۵۷ میکروگرم بر مترمکعب بوده است.
شهریار عسکری مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان همچنین در گفت وگو با ایرنا گفت: میزان گرد وغبار در ساعت ۱۷ در شهرهای اهواز۳۵۷ میکروگرم بر مترمکعب، اندیمشک ۶۶۹ میکروگرم بر مترمکعب، دزفول ۷۰۳ میکروگرم بر مترمکعب و شادگان ۴۴۵ میکروگرم بر متر مکعب است.
کیامرث حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان در همین رابطه گفته است: بر اساس گزارش هواشناسی خوزستان، توده گرد و غباری که اکنون وارد استان شده در حال عبور است و فردا هوا صاف می شود، بر همین اساس مدارس استان فردا تعطیل نیستند.
بر اساس گزارش اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان این توده گرد و غبار از صبح امروز وارد استان شده و میزان گرد و غبار در ساعت ۱۶ در آبادان به یک هزار و ۸۷۵ میکروگرم بر مترمکعب (۱۲ برابر حدمجاز) رسیده است.
وقوع طوفان های گرد و خاک به ویژه در بهمن امسال تبعات زیادی از جمله قطع آب و برق و شبکه مخابراتی را در اهواز و چند شهر استان به همراه داشته است.

۷۱۵۱/۳۰۱۵/۶۰۰۲
خبرنگار: عدنان جواهری- نادره وائلی زاده**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار