گزارش تصویری بازدید نماینده اهواز به همراه مدیرعامل شرکت آبفا این شهرستان از روند پیشرفت پروژه های کوی سادات و فاز ۴ ملی راه اهواز

تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۲ ب٫ظ
گزارش تصویری بازدید نماینده اهواز به همراه مدیرعامل شرکت آبفا این شهرستان از روند پیشرفت پروژه های کوی سادات و فاز ۴ ملی راه اهواز اهواز- قلم ماندگار- نماینده اهواز به همراه مدیرعامل شرکت آبفا این شهرستان از روند پیشرفت پروژه های کوی سادات و فاز ۴ ملی راه اهواز بازدید کرد.

قلم ماندگار:

تاکید نماینده اهواز بر ساماندهی انشعابات غیرمجاز آب و برق منطقه کوی سادات و رفع مشکلات این منطقه

به گزارش قلم ماندگار، امروز جمعه ۱۰ اسفندماه جاری علی ساری نماینده اهواز به همراه فردوس کریمی مدیرعامل شرکت آبفا این شهرستان از روند پیشرفت پروژه های کوی سادات و فاز ۴ ملی راه اهواز بازدید کرد.

در این بازدید علی ساری ضمن قدردانی از مدیر و پرسنل زحمتکش شرکت آبفا اهواز بر لزوم تلاش و فعالیت شبانه روزی این شرکت در رفع مشکلات انشعابات آبفای این مناطق تاکید کرد و گفت: متاسفانه انشعابات غیرمجاز آب بسیاری در منطقه کوی سادات به صورت غیر اصولی ایجاد شده است و در برخی جاها، آب شرب مردم با فاضلاب تلاقی شده است که باعث ایجاد انواع بیماری ها برای شهروندان آن منطقه می شود که می بایست شرکت آبفای خوزستان این انشعابات غیرمجاز را ساماندهی کند.

مدیر عامل شرکت آبفای اهواز: کمتر از دوماه دیگر مشکلات سیستم فاضلاب کوی سادات مرتفع خواهد شد

فردوس کرمی مدیر عامل شرکت آبفای اهواز هم ضمن تایید این مطلب گفت: متاسفانه این انشعابات غیرمجاز ایجاد شده اند و  با برنامه ریزهای صورت گرفته، ان شالله کمتر از دوماه دیگر کانال های ویژه ای برای رفع مشکل سیستم فاضلاب و  انشعاب های این منطقه، توسط این شرکت احداث و به طور کلی مشکل آن مرتفع خواهد شد.

همچنین در حاشیه این بازدید مردم منطقه کوی سادات اهواز،ضمن تقدیر از زحمات دکتر ساری خواستار پیگیری، رفع و ساماندهی مشکلات سیستم فاضلاب، آب شرب برق و آسفالت این منطقه شده اند که نماینده اهواز هم قول پیگیری تا حصول نتیجه را به اهالی این منطقه داد.

 بازدید از روندپیشرفت پروژه آبفای فاز ۴ ملی راه (منطقه کوروش) اهواز

همچنین ساری پس از بازدید از کوی سادات از روند پیشرفت پروژه آبفای فاز ۴ ملی راه (منطقه کوروش) اهواز هم بازدید و خواستار کار شبانه روزی و تسریع در روند این پروژه شد.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار