گزارش تصویری برگزاری ششمین جلسه کمیته دارو و ملزومات مصرفی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۷ ق٫ظ
گزارش تصویری برگزاری ششمین جلسه کمیته دارو و ملزومات مصرفی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز ششمین جلسه کمیته دارو و ملزومات مصرفی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار شد.

قلم ماندگار:

ششمین کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات پزشکی در  دانشگاه علوم پزشکی اهواز با حضور دکتر ایرج نظری رئیس دانشگاه برگزار شد.

ششمین کمیته تخصصی دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی با محوریت چگونگی ارائه خدمات کالاهای مذکور در بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی شهرستان ماهشهر در سالن اجتماعات ریاست دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه ، قائم‌مقام ریاست دانشگاه در امور سلامت ، اعضاء هیئت رییسه و مدیران ستادی عضو کمیته برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا گزارش پایش و ارزیابی چگونگی ارائه خدمات دارو، تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی توسط مدیران مربوطه در معاونت غذا و دارو در سطح بیمارستانهای معرفی و راه زینب ارایه گردید سپس مدیرگروه گسترش شبکه ها معاونت بهداشت در خصوص ارائه خدمات دارو، مکملهای دارویی و ملزومات مصرفی پزشکی در برنامه پزشک خانواده سطح یک و وضعیت تجهیزات پزشکی در سطح خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی و درمانی شهری و روستایی را ارائه کردند.

در ادامه معاونین ، مدیران ستادی مدعو و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌ماهشهر نقطه نطرات خود را بیان نمودند و در پایان ریاست دانشگاه بر مداخلات موثر و پیگیری مستمر بر رفع مشکلات موجود، بخصوص مواردیکه با بازنگری و اصلاح فرآیندها و مسئولیت پذیری قابل ارتقاء و برطرف شدن می باشد تاکید شد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار