نگاهی به ماجراجویی های مغرضانه در تنش آبی خوزستان

حسین عبدالعزیزی// روایت های مجعول؛ تصاویر جعلی با مقاصد شیطانی

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ | ۲۱:۰۲ ب٫ظ
حسین عبدالعزیزی// روایت های مجعول؛ تصاویر جعلی با مقاصد شیطانی این روزها تنش آبی خوزستان به خبر اول رسانه ها تبدیل شده است به طوری که عالی ترین مقامات کشورمان با تمام توان برای رفع این مشکل وارد عمل شدند، اصحاب رسانه هم با هوشیاری و مجاهدت همیشگی زبان گویای مردم و مسئولان در این برهه هستند اما متاسفانه جریانات ضد انقلاب درصدد تشنج فضای روانی جامعه با جعل روایت ها و تصاویر غیر واقعی شدند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، این روزها تنش آبی خوزستان به خبر اول رسانه های داخلی تبدیل شده است به طوری که عالی ترین مقامات کشور با تمام توان برای رفع این مشکل وارد عمل شدند، اصحاب رسانه نیز با هوشیاری و مجاهدت همیشگی زبان گویای مردم و مسئولان در این برهه هستند اما متاسفانه جریانات معاند نظام با موج سواری کاذب بر خواسته های مردم درصدد تشنج فضای روانی جامعه با جعل روایت ها و تصاویر غیر واقعی شدند.

 رسانه های معاند نظام و به اصطلاح آن طرف آبی با جو سازی مسموم درصدد موج سواری و سو استفاده از احساسات مردم در پی تنش آبی در خوزستان هستند و عملا به اتاق جنگ رسانه‌ای و هدایت آشوب تبدیل شده‌اند، این رسانه ها با برچسب‌زنی‌های تحریف شده می‌خواهند به هدف متوهمانه خود برسند.

منافقین کور دل، رسانه سعودی ایران ‌اینترنشنال، ضدانقلاب و گروهک تروریستی الاحوازیه باز هم به خط شدند و یک اعتراض به حق و مطالبه‌گری را به اغتشاش و نارضایتی مردم از نظام تبدیل می‌کنند و اخبار کذب را با آب و تاب دروغ و دغل به خورد مخاطبانشان می‌دهند.

در راس منافقان و تفرقه افکنان، گروهک تروریستی الاحوازیه است که گفته می‌شود در پی تنش آبی در خوزستان به دنبال به خشونت کشیدن اعتراضات مردمی است.

از این رو موج سواری رسانه های معاند و گروهک های تشنه آشوب برای مردم آزموده ما تازگی ندارد و با همت مردم هوشیار خوزستان بار دیگر نقشه شأن نقش بر آب می شود.

به قلم حسین عبدالعزیزی

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار