یادمان های ارتش برای بازدید راهیان نور در خوزستان آماده اند

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۳:۳۹ ب٫ظ
یادمان های ارتش برای بازدید راهیان نور در خوزستان آماده اند [ad_1] دزفول – ایرنا – رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: یادمان های ارتش در مسیر تردد کاروان های راهیان نور در استان خوزستان برپا شده اند. حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم روز شنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه هوایی راهاین نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول به خبرنگار ایرنا افزود:سه یادمان […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: یادمان های ارتش در مسیر تردد کاروان های راهیان نور در استان خوزستان برپا شده اند. حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم روز شنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه هوایی راهاین نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول به خبرنگار ایرنا افزود:سه یادمان ارتش شامل یادمان رمضان ، دهلاویه و چذابه در خوزستان مسیر تردد مسافران و کاروان های راهیان نور فعال شده و برای میزبانی آماده اند.
وی اظهار کرد: علاوه بر اینها نمایشگاه نیروی دریایی در محل پایگاه دریایی خرمشهر ، نمایشگاه هوایی در پایگاه چهارم شکاری دزفول و نمایشگاه پدافند هوایی در اهواز همچنین نمایشگاهی در ایستگاه آب تیمور در جاده اهواز – خرمشهر برپا شده است.
رئیس عقیدتی سیاسی ارتش اظهار کرد:در این نمایشگاه ها دستاوردهای نظامی در بخش های مختلف در کنار غرفه های فرهنگی به نمایش در آمده است.
وی همچنین برپایی نمایشگاه های دفاع مقدس را گامی در راستای مقابله با هجمه فرهنگی دشمنان دانست و گفت: این نمایشگاه ها یکی از راه های انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جدید و جوان می باشند ضمن اینکه نسل جوان را در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن بیمه می کنند.
حجت الاسلام آل هاشم افزود: افراد در سفر به مناطق عملیاتی و دیدار از نمایشگاه های دفاع مقدس با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شده و از فضای معنوی حاکم در این مناطق بهره مند خواهند شد.
وی همچنین به میزبانان راهیان نور توصیه کرد واقعیت های دوران دفاع مقدس را به دور از مبالغه و تحریف بیان کنند.
خوزستان با وجود مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در تمام ایام سال میزبان کاروان های راهیان نور از سراسر کشور می باشد.
حرکت کاروان های راهیان نور به استان خوزستان از نیمه دوم اسفند ماه شتاب گرفته و این روند همچنان رو به افزایش است.
آئین تحویل سال نو در جوار یادمان شهدا در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در استان خوزستان برگزار می شود.
به گفته استاندار خوزستان این استان با بسیج امکانات برای میزبانی مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور آماده است.
۶۰۶۸
خبرنگار :محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار