یادواره شهدای مدافع حرم اندیمشک برگزار شد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۲:۱۸ ب٫ظ
یادواره شهدای مدافع حرم اندیمشک برگزار شد [ad_1] اندیمشک-ایرنا- یادواره شهدای مدافع حرم اندیمشک پنجشنبه شب با حضور صدها نفر از اقشار مختلف مردم و مسئولان در مصلای جمعه این شهر برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایرنا سردار ابوالقاسم اکبر نژاد از فرماندهان مدافع حرم در دفاع از حرم اهل بیت (ع) در این یادواره در سخنانی گفت:شهدای مدافع حرم حماسه هایی […]

[ad_1]


اندیمشک-ایرنا- یادواره شهدای مدافع حرم اندیمشک پنجشنبه شب با حضور صدها نفر از اقشار مختلف مردم و مسئولان در مصلای جمعه این شهر برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایرنا سردار ابوالقاسم اکبر نژاد از فرماندهان مدافع حرم در دفاع از حرم اهل بیت (ع) در این یادواره در سخنانی گفت:شهدای مدافع حرم حماسه هایی ماندگار از خود خلق کردند و با اعتقاد کامل در این مسیر گام نهادند.
وی اظهار کرد:در بین شهدای مدافع حرم شاهد تلفیقی از سه نسل با همدلی و اعتقاد به ارزش های اسلامی جانانه در برابر کفر قد علم کردند.
این جانباز دوران دفاع مقدس افزود:این دفاع همچون دفاع مقدس نشات گرفته از ارزش های اسلامی و اعتقادات قلبی مجاهدان و فرزندان اسلام بوده است.
اکبرنژاد افزود:بصیرت و آگاهی رمز موفقیت رزمندگان اسلام در چنین نبردهایی علیه باطل است که با شور و شعور به دستاوردهای ارزشمندی دست یافته اند.
وی بیان کرد:جنگ امروز جنگ با اسلام آمریکایی است و بی شک فرزندان اسلام در این جنگ پیروز واقعی هستند.
وی اضافه کرد:پیروزی و شکست حصر حلب مدیون فرزندان اسلام و شهدای اسلام است و اگر بچه های اندیمشک و گذشت آنها نبود این پیروزی در حلب به دست نمی آمد.
سردار اکبرنژاد با اشاره به خاطراتی از دوران دفاع از حریم اهل بیت (ع) تاکید کرد:این حماسه آفرینی دلاورمردان ایران اسلامی موازنه قدرت را در منطقه بر هم زد و قدرت فرزندان اسلام را به همگان ثابت کرد.
وی با تاکید بر لزوم پیروی از راه شهدا افزود:آنهایی که می گویند آشتی ملی،اگر خودشان با شهدا آشتی کنند همه مشکلات حل خواهد شد.
امام جمعه اندیمشک هم گفت:پشتوانه نظام اسلامی در همه دوران انقلاب ائمه اطهار (ع) بوده است .
حجت الاسلام نعمت اله خدامی افزود:این مراسم قبل از ترویج ایثار و شهادت، ترویج ریشه های واقعی این فرهنگ یعنی ولایتمداری و اعتقاد به اهل بیت (ع) و ارزش های اسلام است.
وی تاکید کرد:راه شهدا راه کمال و سعادت است و باید با تمسک و توسل به شهدا به سمت کمال حرکت کنیم.
در این مراسم ابراهیم سنایی شاعر حماسه سرا شعرخوانی کرد .
تجلیل از خانواده های معزز هفت شهید مدافع حرم اندیمشک ، گفت و گو با فرزندان شهدای مدافع حرم و اجرای نماهنگ از دلاورمردی شهدای مدافع حرم از برنامه های جانبی این مراسم بود.
۷۲۸۱/۶۰۶۸
خبرنگار:زهرا دهقان-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار