یکهزار و ۳۵۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد در شادگان کشف شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۴ ب٫ظ
یکهزار و ۳۵۰ کیلوگرم مواد غذایی فاسد در شادگان کشف شد [ad_1] آبادان – ایرنا – مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان گفت:در بازرسی‌های صورت‌گرفته از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، یکهزار و ۳۵۰ کیلوگرم ماده غذایی فاسد و تاریخ گذشته در این شهرستان کشف و ضبط شد. حجت‌الله جانبی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:این میزان ماده غذایی فاسد و تاریخ […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان گفت:در بازرسی‌های صورت‌گرفته از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، یکهزار و ۳۵۰ کیلوگرم ماده غذایی فاسد و تاریخ گذشته در این شهرستان کشف و ضبط شد. حجت‌الله جانبی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:این میزان ماده غذایی فاسد و تاریخ گذشته طی یکماه گذشته در بازرسی صورت گرفته از سوی پرسنل بهداشت محیط کشف شد.
وی اظهار داشت:این مواد غذایی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی از سوی کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان شادگان جمع‌آوری شد و با هماهنگی مسئولان ذیربط معدوم شد.
جانبی نوشابه گازدار، مواد لبنی، نوشیدنی و خشکبار را عمده مواد کشف شده اعلام کرد و گفت:شهروندان شادگانی در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی مراتب را به سامانه ۱۰۰۰۹۷۹۹ اطلاع دهند.
شبکه بهداشت و درمان شادگان زیر نظارت دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی آبادان فعالیت می کند.
۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگار:عدنان جواهری *** انتشاردهنده:سید بهادر حسینی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار