یکهزار و ۵۷ نفر در خرمشهر معتکف شدند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۵ ب٫ظ
یکهزار و ۵۷ نفر در خرمشهر معتکف شدند [ad_1] خرمشهر – ایرنا – رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر گفت: یکهزار و ۵۷ معتکف در آیین اعتکاف خرمشهر و مینوشهر در هفت مسجد شرکت دارند. حجت الاسلام عادل رویوران چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهارکرد: ۹۵۷ نفر در خرمشهر و ۱۰۰ نفر در مینوشهر معتکف شدند که ۷۲۲ زن و ۲۳۵ مرد در خرمشهر […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر گفت: یکهزار و ۵۷ معتکف در آیین اعتکاف خرمشهر و مینوشهر در هفت مسجد شرکت دارند. حجت الاسلام عادل رویوران چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهارکرد: ۹۵۷ نفر در خرمشهر و ۱۰۰ نفر در مینوشهر معتکف شدند که ۷۲۲ زن و ۲۳۵ مرد در خرمشهر و ۶۰ زن و ۴۰ مرد معتکف در مینوشهر هستند.
وی افزود: بیشتر معتکفان خرمشهری آیین اعتکاف را در شبستان غدیر مسجد جامع برگزار می کنند.
حجت الاسلام رویوران گفت: ۲۴۰ دانشجو و طلبه معتکف و ۲۱۰ دانش‌آموز در پنج مسجد شهر خرمشهر و مینوشهر در آیین اعتکاف شرکت کرده اند.
وی به حضور هفت مبلغ فرهنگی در هفت مسجد شهرستان خرمشهر اشاره کرد و بیان داشت: مبلغان فرهنگی برنامه‌های سخنرانی، برگزاری ادعیه، مناجات، ختم و قرائت قرآن، نشست‌های معرفتی و بصیرتی را برای معتکفان اجرا می‌کنند.
وی اظهارکرد: برگزاری مسابقه کتبی با عنوان ‘با قرآن در زلال اعتکاف ‘ از سوی اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر به‌صورت ۴۰ سؤال تستی از کتاب نهج‌البلاغه تهیه‌شده و در اختیار معتکفان قرار گرفته است.
آیین معنوی اعتکاف از ۱۳ تا ۱۵ رجب همزمان در سراسر کشور با حضور قشرهای مختلف مردم به ویژه جوانان و نوجوانان برگزار می‌شود.
۷۱۰۰/۳۰۱۵/ ۶۰۳۷
خبرنگار: کمیله حجازی ** تنظیم‌کننده: عدنان جواهری ** انتشاردهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار