یک تساوی و یک شکست حاصل کار نمایندگان خوزستان در هفته سی و دوم لیگ یک

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۲:۴۱ ق٫ظ
یک تساوی و یک شکست حاصل کار نمایندگان خوزستان در هفته سی و دوم لیگ یک [ad_1] اهواز-ایرنا- هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور روز دوشنبه برگزار شد و تیم استقلال اهواز برابر میهمان خود متحمل شکست شد اما نفت مسجد سلیمان با یک امتیاز به خانه بازگشت. به گزارش ایرنا در هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا- هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور روز دوشنبه برگزار شد و تیم استقلال اهواز برابر میهمان خود متحمل شکست شد اما نفت مسجد سلیمان با یک امتیاز به خانه بازگشت. به گزارش ایرنا در هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور تیم استقلال اهواز میزبان تیم خیبر خرم آباد بود که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده لرستان به پایان رسید.
تنها گل این دیدار توسط پویا عالیخانی در دقیقه ۵۳ برای تیم خیبر خرم اباد به ثمر رسید.
همچنین در این هفته تیم نفت مسجد سلیمان دیگر نماینده استان میهمان تیم اکسین البرز بود که این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.
نفتی ها در این بازی در دقیقه ۲۰ توسط رضا طاهری به گل برتری دست یافتند اما تیم اکسین البرز در دقیقه ۸۶ بازی توسط اسماعیل فرهادی به گل تساوی دست یافت و از یک شکست خانگی گریخت.
تیم نفت مسجد سلیمان تا این هفته از رقابت ها با ۳۵ امتیاز در مکان سیزدهم جدول جای دارد و دیگر خطر سقوط این تیم را تهدید نمی کند اما تیم استقلال اهواز با نتایج ضعیف خود در این رقابت ها از هفته ها پیش سقوطش به رقابت های لیگ دسته دوم کشور قطعی شد.
۷۱۵۲/۶۰۶۴
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار