یک هزار و ۴۹۴ نفر نیروی پیمانی به استخدام آموزش و پرورش خوزستان در می آیند

تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۷ ب٫ظ
یک هزار و ۴۹۴ نفر نیروی پیمانی به استخدام آموزش و پرورش خوزستان در می آیند [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: یک هزار و ۸۰ نفر نیروی پیمانی و ۴۱۴ نفر دانشجوی متعهد خدمت برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در آموزش و پرورش خوزستان جذب می شوند. به گزارش شنبه ایرنا به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: یک هزار و ۸۰ نفر نیروی پیمانی و ۴۱۴ نفر دانشجوی متعهد خدمت برای سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در آموزش و پرورش خوزستان جذب می شوند. به گزارش شنبه ایرنا به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، محمد تقی زاده با تاکید بر نیاز شدید خوزستان به معلم در دوره ابتدایی بیان کرد: سهمیه استخدام پیمانی برای دوره ابتدایی شامل ۶۰۱ نفر و برای سایر مقاطع ۱۰۰ نفر خانم و ۳۷۹ نفر مرد است.
وی افزود: همچنین سهمیه پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری ، تعداد ۲۳۵ نفر برای دوره ابتدایی و سایر دوره ها ۵۴ نفر خانم و ۱۲۵ نفر مرد است.
تقی زاده با اشاره به ثبت نام داوطلبان از طریق سایت سنجش گفت: داوطلبان می توانند با ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی از این فرصت بهره مند شوند.
وی افزود: همه پذیرفته شدگان از افراد بومی انتخاب می شوند.
وی ادامه داد: مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با توجه به هماهنگی انجام شده برای تامین نیروی انسانی، بر اساس نیاز استان ها، سهمیه ای به آنها اختصاص می دهد.
وی گفت: امسال در صورت صدور مجوز، ۲۵ هزار نفر از طریق آزمون استخدام پیمانی در سراسر کشور جذب وزارت آموزش و پرورش خواهند شد.
وی ادامه داد: ثبت نام در این آزمون تابستان امسال در سایت سنجش آموزش کشور انجام می شود.
هم اکنون ۶۷ هزار معلم در خوزستان مشغول به کار هستند و در کل به ۱۴ هزار معلم در خوزستان و بیشتر در مقطع ابتدایی نیاز است.
۷۱۵۸/ ۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار