یک واحد آلاینده صوتی در دزفول تعطیل شد

تاریخ انتشار: شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۴ ب٫ظ
یک واحد آلاینده صوتی در دزفول تعطیل شد [ad_1] دزفول – ایرنا – رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول از توقف فعالیت یک واحد آلاینده صوتی در این شهرستان خبر داد و گفت:فعالیت این واحد آلاینده صوتی با دستور قضایی متوقف شد. فرهاد قلی نژاد روز شنبه به خبرنگار ایرنا افزود:فعالیت این واحد حمل و نقل و تخلیه بار در بافت مسکونی شهر […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول از توقف فعالیت یک واحد آلاینده صوتی در این شهرستان خبر داد و گفت:فعالیت این واحد آلاینده صوتی با دستور قضایی متوقف شد. فرهاد قلی نژاد روز شنبه به خبرنگار ایرنا افزود:فعالیت این واحد حمل و نقل و تخلیه بار در بافت مسکونی شهر دزفول موجب سلب آسایش و آرامش شهروندان شده بود که پس از شکوائیه اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول با دستور قضایی تعطیل شد.
وی افزود:این واحد آلاینده صوتی بر خلاف قوانین و مقررات محیط زیست بدون اخذ مجوز از ارگان های متولی در منطقه مسکونی غرب دزفول مستقر شده بود که تردد کامیون ها موجب آلودگی صوتی و نارضایتی شهروندان شده بود.
قلی نژاد با بیان اینکه آلودگی صوتی نوعی از آلاینده های محیط زیست می باشد که تاثیر نامطلوبی بر سلامت انسان و محیط زیست دارد افزود:اداره حفاظت محیط زیست دزفول وفق رسالت قانونی خود با هرگونه استقرار واحدها و کارگاه های آلاینده و مزاحم که موجب سلب آرامش و آلودگی صوتی شده مخالف بوده و وفق قوانین و مقررات استقرار هر واحد و یا کارگاه نیازمند استعلام از سازمان حفاظت محیط زیست و رعایت ضوابط و مقررات مربوطه می باشد.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار