یک پیروزی و یک شکست پر گل حاصل کار تیم های خوزستانی درهفته ۳۱لیگ یک فوتبال

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۱ ب٫ظ
یک پیروزی و یک شکست پر گل حاصل کار تیم های خوزستانی درهفته ۳۱لیگ یک فوتبال [ad_1] اهواز – ایرنا – تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته یک کشور موفق شد با یک پیروزی پرگل میهمان خود راه آهن تهران را شکست دهد اما استقلال اهواز برابر فجر سپاسی شکست سنگینی را متحمل شد. به گزارش ایرنا دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته یک کشور موفق شد با یک پیروزی پرگل میهمان خود راه آهن تهران را شکست دهد اما استقلال اهواز برابر فجر سپاسی شکست سنگینی را متحمل شد. به گزارش ایرنا دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و راه آهن تهران از هفته سی و یک رقابت های لیگ دسته یک کشور عصر سه شنبه در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان برگزار شد و تیم نفت موفق شد با نتیجه چهار بر صفر میهمان خود را شکست دهد.
احمد داودی در دقایق پنج و ۳۲ ، سجاد موسوی در دقیقه ۸۹ و سعید خردمند در دقیقه ۹۲ برای تیم نفت مسجد سلیمان در این بازی گلزنی کردند.
تیم نفت مسجد سلیمان با این نتیجه با کسب ۳۴ امتیاز به رده دوازدهم جدول صعود کرد.
دیدار تیم های فجر سپاسی شیراز و استقلال اهواز نیز در این روز در شیراز برگزار شد و آبی های اهواز با نتیجه چهار بر صفر برابر حریف خود متحمل شکست شدند.
تیم فوتبال استقلال اهواز که از هفته های قبل سقوط ش به لیگ دسته دوم کشور قطعی شده همچنان با ۱۱ امتیاز در قعر جدول رقابت های لیگ دسته یک کشور جای دارد.
۷۱۵۲/ ۶۰۳۷
خبرنگار: محمدرضا خبازان ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار