یک کشته و یک مصدوم در حادثه رانندگی در دزفول

تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۲ ب٫ظ
یک کشته و یک مصدوم در حادثه رانندگی در دزفول [ad_1] دزفول – ایرنا – تصادف موتورسیکلت با خودرو در جاده شهیون دزفول موجب مرگ یک نفر و مصدوم شدن دیگر سرنشین موتورسیکلت شد. به گزارش ایرنا در این تصادف که ظهر دوشنبه در جاده کوهستانی شهیون دزفول رخ داد یکدستگاه موتورسیکلت که خواهر و برادری راکب آن بودند با سواری آر دی برخورد کرد.مدیر […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – تصادف موتورسیکلت با خودرو در جاده شهیون دزفول موجب مرگ یک نفر و مصدوم شدن دیگر سرنشین موتورسیکلت شد. به گزارش ایرنا در این تصادف که ظهر دوشنبه در جاده کوهستانی شهیون دزفول رخ داد یکدستگاه موتورسیکلت که خواهر و برادری راکب آن بودند با سواری آر دی برخورد کرد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول عصر دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:در این تصادف بانوی ترک نشین با ۲۵ سال سن بر اثر شدت تصادف در دم جان باخت و نفر دوم که برادر وی می باشد نیز با جراحات شدید به بیمارستان منتقل شده است.
عبدالحسین معظم فر افزود:حال مصدوم این تصادف که جوانی ۱۸ ساله می باشد وخیم است.
وی با بیان اینکه موتورسیکلت در این تصادف آتش گرفت اظهار کرد: در پی این حادثه ناجیان آتش نشانی از ایستگاه شماره ۴ به محل تصادف که بعد از پادگان آموزشی قدس در جاده شهیون می باشد اعزام شده و حریق را مهار کردند ضمن اینکه مصدوم حادثه توسط نیروهای عملیاتی هلال احمر مستقر در ایستگاه امدادی پارک لاله به بیمارستان منتقل شد.
کشته و مصدوم این حادثه از اهالی بخش شهیون دزفول می باشند که در مسیر برگشت از دزفول به روستای خود دچار حادثه شدند.
جاده کوهستانی سردشت و شهیون دزفول به دلیل عرض کم و پیچ های خطرناک از جمله جاده های حادثه خیز شمال استان خوزستان می باشد.
بسیاری از مسافران نوروزی در سفر به دزفول راهی مناطق کوهستانی شهیون و سردشت می شوند.
بخش کوهستانی شهیون با بیش از ۲۰۰ روستا و پنج دهستان در شمال دزفول واقع است.
در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ نفر در ۲ حادثه رانندگی در جاده های خوزستان مصدوم شدند.
۶۰۶۸
خبرنگار و انتشار : محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار