یک کشته و ۲۱ مصدوم در حوادث ۱۳ فروردین در خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۱ ب٫ظ
یک کشته و ۲۱ مصدوم در حوادث ۱۳ فروردین در خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در روز ۱۳ فروردین ، در حوادث خودرویی و غیر خودرویی در خوزستان یک نفر کشته و ۲۱ نفر مصدوم شدند. به گزارش دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز، شهیار میرخشتی اظهار کرد: بر اثر واژگونی یک […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در روز ۱۳ فروردین ، در حوادث خودرویی و غیر خودرویی در خوزستان یک نفر کشته و ۲۱ نفر مصدوم شدند. به گزارش دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز، شهیار میرخشتی اظهار کرد: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی وانت نیسان در اندیکادر ساعت ۳۵ دقیقه بامداد ۱۳ فروردین ۱۱ نفر مصدوم شدند و ماموران امدادی اورژانس ۱۱۵ مصدومان را با یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان اعزام کردند.
وی افزود: در حادثه ای دیگر، واژگونی نیسان در ساعت ۹ صبح این روز در جاده باغملک – صیدون، ۶ نفر مصدوم بر جای گذاشت.
میرخشتی ادامه داد: بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودروی پراید با یکدیگر، در جاده مسجد سلیمان -لالی در ساعت ۱۸:۲۴نیز ، چهارنفر مصدوم شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان اضافه کرد: همچنین یک نفر در مسجدسلیمان در ساعت ۱۸:۴۶ روز ۱۳ فروردین خود را حلق آویز و فوت کرد.
توجه نکردن به قوانین راهنمایی و رانندگی، سرعت و سبقت غیرمجاز، خواب آلودگی و نامناسب بودن جاده ها از عوامل اصلی تصادف های جاده ای در خوزستان است.
اورژانس ۱۱۵ خوزستان ۲۰۰ دستگاه آمبولانس و ۱۴۲ پایگاه شامل ۵۱ شهری و ۹۱ جاده ای دارد که از این تعداد ۹۶ پایگاه شامل ۳۷ شهری و ۵۹ جاده ای مربوط به دانشگاه علوم پزشکی اهواز است.
به مناسبت تعطیلات نوروزی، ۲ ایستگاه سلامت اورژانس ۱۱۵ در مبادی ورودی های خوزستان و ۲ درمانگاه در یادمان های شهدای هویزه و طلائیه برای ارائه خدمات درمانی به مردم مستقر بودند.
۳۰۰۴/ ۶۰۳۷
خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار