۲۹۰۰ برنامه هفته دفاع مقدس در خوزستان برگزار می‌شود

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۴ ب٫ظ
۲۹۰۰ برنامه هفته دفاع مقدس در خوزستان برگزار می‌شود مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان از اجرای ۲ هزار و ۹۰۰ برنامه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و نظامی در سطح استان به مناسبت هفته بزرگداشت دفاع مقدس خبر داد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، سردار محمد علیپور با اشاره به هفته دفاع مقدس و تشریح برنامه‌های آن در خوزستان اظهار داشت: جلسات ستاد استانی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در استان خوزستان باحضور مسئولان استانی تشکیل و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.

وی با اشاره به تشکیل ۷ کمیته در ستاد بزرگداشت این هفته در سطح خوزستان، ادامه داد: کمیته نیروهای مسلح توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کمیته فرهنگی و هنری توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی متولی با سازمان صدا و سیما از جمله این موارد هستند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان افزود: از دیگر کمیته‌های این ستاد کمیته ایثارگران توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران، کمیته بانوان از سوی امور بانوان استانداری و متولی کمیته پیشکسوتان و پشتیبانی نیز امور اجتماعی و فرهنگی استانداری است.

وی با بیان این‌که شعار هفته دفاع مقدس «ما پیروزیم» نامگذاری شده است، گفت: دو هزار و ۹۰۰ برنامه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و نظامی در سطح استان برنامه‌ریزی شده است.

سردار علیپور با اشاره به این‌که مراسم رژه ۳۱ شهریورماه امسال تنها در اهواز برگزار و در دیگر شهرستان‌های استان خوزستان به صورت تجمع یا صبحگاه برگزار خوهد شد، افزود: در هفته دفاع مقدس نمایشگاه فرهنگی و هنری در استان خوزستان توسط دستگاه‌های اجرایی به ویژه نهادهای فرهنگی برپایی می‌شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان با اشاره به اجرای تبلیغات محیطی توسط شهرداری اهواز و دیگر شهرداری‌ها در این هفته، خاطرنشان کرد: تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس ارتش، ناجا، بسیج و سپاه در هفتمین روز هفته دفاع، نواختن زنگ ایثار و مقاومت در تمامی مدارس استان از دیگر برنامه‌ها هستند.

وی با اشاره به دیدار با خانواده معغظم شهدا، جانبازان، ایثارگران توسط دستگاه‌های اجرایی در هفته دفاع مقدس، ادامه داد: برگزاری مسابقه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری و همایش پیاده‌رویی توسط اداره ورزش و جوانان، تجلیل از زنان ایثارگر توسط بنیاد شهید و کمیته بانوان خوزستان و تولید نماهنگ محتوایی برای فضای مجازی با موضوع دفاع مقدس از دیگر برنامه‌ها در این هفته است.

سردار علیپور به رونمایی از چندین عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در برنامه‌های هفته دفاس مقدس خوزستان اشاره و اظهار داشت: غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا همزمان با سراسر استان در پنج شنبه ۴ مهرماه، برگزاری نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در دانشگاه شهید چمران اهواز، ارائه خدمات رایگان پزشکی توسط سپاه پاسداران، جمعیت هلال احمر و علوم پزشکی برای مناطق محروم نیز در هفته دفاع مقدس انجام می‌شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: فرماندهان نظامی و پیشکسوتان دفاع مقدس به مناسبت هفته دفاع مقدس پیش از خطبه‌های نماز جمعه به سخنرانی می‌پردازند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار