۵ واحد نانوایی متخلف پلمپ می شوند

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ | ۲۰:۳۲ ب٫ظ
۵ واحد نانوایی متخلف پلمپ می شوند خوزستان- قلم ماندگار-در راستای تشدید نظارت و بازرسی ها تعداد ۵ واحد نانوایی متخلف در شهرستان اهواز به اداره اماکن جهت پلمپ معرفی شدند.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان: دکتر نظری رییس این سازمان با بیان این مطلب گفت : علاوه بر دستور پلمپ واحد های صنفی نانوایی های متخلف همزمان با آغاز سهمیه بندی بنزین در ماه آبان تعداد ۱۶۶۸۶ فقره بازرسی و ۷۲۵ پرونده در سطح استان تشکیل شده که مهمترین پرونده های چند روز اخیر مربوط به ۴ جایگاه سی ان جی و توزیع سلیندر گاز در آبادان با تخلف گرانفروشی و مبلغ ۴۸۰۰۰۰۰۰(چهل و هشت میلیون ریال) و مدرسه غیرانتفاعی در اهواز که اقدام به گرانفروشی کرده بودند به مبلغ ۲۲۸۱۹۵۹۲۰۰۰ (بیست و دو میلیارد و هشتصد و نوزده میلیون و پانصد و نود و دو هزار ریال ) جریمه گردیده اند .
دکتر امیر حسین نظری افزود : همچنین پرونده گرانفروشی چندین مورد رستوران و فست فود نیز به ارزش ریالی ۳۴۳۲۰۰۰۰ سی و چهار میلیون و سیصدو بیست هزار ریال ) تشکیل گردید.
وی افزود: همچنین گرانفروشی و تقلب چندین واحد لوازم یدکی و خودرویی که در بازرسی هایی نوبه ای و شکایات مردمی مطرح شده بود منجر به تشکیل پرونده به ارزش ریالی ۱۷۵۵۰۰۰۰۰ ریال شد و در هفته گذشته هم پرونده عرضه خارج شبکه گوشت، پرونده عمده فروشی فروش برنج در شوشتر پرونده های آژانس ها ، نانوایی ها و میوه فروشی های زیادی تشکیل شد.
دکتر نظری در خصوص اطلاع رسانی و رسیدگی به شکایات مردمی اعلام نمودند: سامانه و اپلیکیشن ۱۲۴ سازمان صمت به صورت شبانه روزی آمادگی دریافت و رسیدگی به شکایات مردمی را دارند و همچنین مکانهای سیار و ثابت در سطح شهرستان اهواز منجمله سازمان صمت و بازرسی اتاق اصناف و کانکس واقع در نبش خیابان ۱۷ شرقی کیانپارس را جهت بررسی و رسیدگی به هرگونه شکایات مردمی و مسئولین استان معرفی نمودند.
در خاتمه دکتر نظری از مردم شریف و صبور خوزستان خواهش نمودند که هر کدام از شهروندان می توانند به صورت بازرس و بازوی پر توان جهت کمک به این سازمان با توجه به کمبودها در حال حاضر عمل نمایند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار