۱۰ میلیون تردد نوروزی در جاده های استان خوزستان ثبت شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۸ ب٫ظ
۱۰ میلیون تردد نوروزی در جاده های استان خوزستان ثبت شد [ad_1] اهواز- ایرنا – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: از آغازطرح تعطیلات نوروزی تا ۱۳ فروردین ۱۰میلیون و ۴۰۰ هزارتردد در جاده های این استان ثبت شده است. مسعود مصدقی دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : ترددهای طرح نوروزی از ابتدای طرح نوروزی ۲۵ اسفند ۹۵ تا […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: از آغازطرح تعطیلات نوروزی تا ۱۳ فروردین ۱۰میلیون و ۴۰۰ هزارتردد در جاده های این استان ثبت شده است. مسعود مصدقی دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : ترددهای طرح نوروزی از ابتدای طرح نوروزی ۲۵ اسفند ۹۵ تا ۱۳ فروردین ۹۶ در مقایسه با زمان مشابه سال قبل ۳۲ درصد افزایش داشته است.
وی ادامه داد : تعداد ۲۳مانیتورینگ سامانه دوربین های نظارت تصویری ،۴۳ دوربین ثبت تخلفات عبور و مرور و ۷۸ دوربین تردد شمار درراه های استان فعال هستند که از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان رصد می شوند .
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد : محور های بندر امام- ماهشهر ، اهواز-اندیمشک و سه راهی کوپال-اهواز به ترتیب پر تردد ترین محور های استان ثبت شده اند که ۱۲ درصد از کل ترددها را وسایل نقلیه سنگین تشکیل داده است .
مصدقی افزود : در این مدت٢٣٪‏ تخلفات سه گانه از کل ترددهای موجود ، در راه های استان توسط دوربینهای نظارتی این اداره ثبت شده است .
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان فعالیت مجتمع های بین راهی را در کاهش تصادفات موثر عنوان کرد و گفت: وجود این مجتمع ها در کاهش تصادفات و رفع خستگی رانندگان موثر است و مسافران و رانندگان از خدمات این مجتمع ها استفاده می کنند.
استان خوزستان حدود ۱۴ هزار کیلومتر مسیر جاده ای دارد که حدود ۶۰درصد آن روستایی و مابقی راه های اصلی و فرعی است که حدود ۱۲۰میلیون تردد سالانه درشبکه راه های استان ثبت شده است.
طرح سفرهای نوروزی خوزستان از ۲۵اسفند۹۵ تا۱۵ فروردین ۹۶ با همکاری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای، پلیس راه، هلال احمر و امداد و نجات جاده ای در حال اجرا است .
۷۱۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار:حمیدرضا ترابی فرد **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار