با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال:

۱۰۰۰ دستگاه کله چراغ در سطح منطقه سه اهواز نصب شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۷ ب٫ظ
۱۰۰۰ دستگاه کله چراغ در سطح منطقه سه اهواز نصب شد مدیرامور برق منطقه سه اهواز گفت: با هدف بهبود روشنایی معابر و زیبا سازی محیطی و ارتقاء امنیت، با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال شبکه روشنائی قسمت های مختلفی از امور برق منطقه سه اهواز توسعه یافت.

قلم ماندگار:

مدیرامور برق منطقه سه اهواز گفت: با هدف بهبود روشنایی معابر و زیبا سازی محیطی و ارتقاء امنیت، با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال شبکه روشنائی قسمت های مختلفی از امور برق منطقه سه اهواز توسعه یافت.

 به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز مدیر امور برق منطقه سه بیان داشت: تامین روشنائی محیطی و معابر عمومی به دلیل افزایش امنیت و زیبا سازی محیطی از جمله مواردی است که به صورت مستمر در حال توسعه بوده و در این راستا در شش ماه اول سال جاری بیش از ۱۰۰۰دستگاه کله چراغ در نقاط مختلف منطقه نصب شده است.

 فرشاد هویزاوی اظهار کرد: شرکت توزیع نیروی برق اهواز همگام با سایر سازمان ها سعی دارد در حوزه فعالیت خود در جهت بهبود کیفیت زندگی مردم تلاش نموده و همزمان با تامین برق مطمئن و پایدار با ایجاد روشنائی مناسب در محیط و استفاده از پایه ها و لامپ های شکیل و متناسب با مبلمان شهری در جهت زیباسازی شهر نیز گام بردارد.

وی ادامه داد: به منظور تامین روشنائی مناسب حدود یک هزار و ۶۵۵ متر کابل روشنائی و همچنین یک هزار و ۱۸۸۹ عدد لامپ در نقاط مختلف منطقه سه اهواز نصب شده که سبب افزایش امنیت و قدرت دید رانندگان و عابران محترم شده و همچنین رونق کسب و کار را به دنبال دارد.

هویزاوی در پایان اعتبار این طرح را سه میلیارد و ۳۰۵ میلیون ریال و منبع تامین را محل اعتبارات عمرانی عنوان کرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار