۱۲جایگاه عرضه بنزین و سی ان جی در خوزستان به بهره برداری رسید

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۲:۳۴ ب٫ظ
۱۲جایگاه عرضه بنزین و سی ان جی در خوزستان به بهره برداری رسید [ad_1] اهواز – ایرنا – در دهمین و آخرین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۲جایگاه عرضه بنزین و گاز فشرده(سی ان جی) بعدازظهر پنجشنبه در آئینی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان به صورت همزمان در استان به بهره برداری رسید. به گزارش ایرنا در آئین بهره برداری همزمان این جایگاه ها […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – در دهمین و آخرین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۲جایگاه عرضه بنزین و گاز فشرده(سی ان جی) بعدازظهر پنجشنبه در آئینی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان به صورت همزمان در استان به بهره برداری رسید. به گزارش ایرنا در آئین بهره برداری همزمان این جایگاه ها که در مجتمع خدمات رفاهی کوروش در ابتدای کمربندی نفت اهواز برگزار شد مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: از مجموع این جایگاه ها ،پنج جایگاه در اهواز و پنج جایگاه در شهرهای بهبهان ،شوشتر ، گتوند ، اندیکا و ۲ جایگاه گاز فشرده سی ان جی در دزفول و بهبهان بوده است.
عبدالصاحب شمخانی افزود: برای احداث این جایگاههای فراورده های سوختی که با نظارت و مجوز شرکت ملی پخش فراورده های نفتی انجام شده ، ۳۰۰میلیارد ریال از محل آورده متقاضیان طرح ها و تسهیلات بانکی سرمایه گذاری شده است.
وی گفت: با بهره برداری از این جایگاهها ۱۱۷نازل بنزین و ۴۲نازل گازوئیل بر مجموع نازل های فراورده های نفتی استان خوزستان افزوده شد.
شمخانی افزود: احداث جایگاههای عرضه فراورده های نفتی بر اساس نیاز و با هدف رفاه عمومی ، کاهش معطلی و روان سازی ترافیک شهری صورت می گیرد.
مدیرشرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) در ادامه از مزایده ۱۴جایگاه شرکتی عرضه فراورده های نفتی در استان خوزستان در ۲۳بهمن ماه ۱۳۹۵ بر اساس اصل ۴۴قانون اساسی خبر داد و گفت: با واگذاری این جایگاهها ، همه مراکز عرضه فراورده های نفتی در سطح استان خوزستان به بخش خصوصی واگذار می شود.
۶۰۶۵/۶۰۶۴
خبرنگار:محمدرضا بنوره** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار