۱۲ اردوگاه در خوزستان پذیرای کاروان های راهیان نور می باشند

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۷:۲۷ ب٫ظ
۱۲ اردوگاه در خوزستان پذیرای کاروان های راهیان نور می باشند [ad_1] اهواز – ایرنا – مسئول راهیان نور و گردشگری سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت:با استقرار راهیان نور در سه اردوگاه متمرکز کشوری و ۹ اردوگاه استانی و غیر متمرکز مشکلی در زمینه اسکان راهیان نور در این استان وجود ندارد. سروان نادرمحمد میسایی یکشنبه در گفت و گو با خیرنگار ایرنا درخصوص آخرین وضعیت اسکان […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مسئول راهیان نور و گردشگری سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت:با استقرار راهیان نور در سه اردوگاه متمرکز کشوری و ۹ اردوگاه استانی و غیر متمرکز مشکلی در زمینه اسکان راهیان نور در این استان وجود ندارد. سروان نادرمحمد میسایی یکشنبه در گفت و گو با خیرنگار ایرنا درخصوص آخرین وضعیت اسکان راهیان نور در استان اظهار کرد: ورود کاروان های راهیان نور به خوزستان از ۲۰ اسفندماه آغاز شده و تردد آن ها در یادمان های استان به صورت معمول تا ۱۳ فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.
وی افزود: گر چه تمهیدات لازم برای خدمات دهی و اسکان راهیان نور تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده اندیشیده شده اما از آنجا که تعداد زیادی از این مسافران را دانش آموزان تشکیل می دهند از ۱۳ فروردین ماه شاهد بازگشت راهیان نور خواهیم بود.
مسئول راهیان نور و گردشگری سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ادامه داد:اسکان راهیان نور یکی از مسائل مهمی بود که در سال جاری مسئولان استان به خصوص سپاه خوزستان در خصوص آن تلاش فراوانی داشتند.
وی تصریح کرد:در سال های گذشته راهیان نور در مساجد و مدارس اسکان می یافتند اما اکنون سه اردوگاه متمرکز کشوری ، ۹ اردوگاه استانی و غیر متمرکز و ۲هتل آپارتمان پذیرای راهیان نور در خوزستان می باشند.ژ
محمدمیسایی اظهار کرد:یکی دیگر از مشکلاتی که در سال های گذشته راهیان نور با آن مواجه بودند جاده های منتهی به یادمان ها بود که با اقدامات انجام شده تمامی مسیرها تا نقطه صفر مرزی در خوزستان از وضعیت مناسبی برخوردار می باشند.
هرساله یادمان های شهدای استان خوزستان در ایام نوروز پذیرای زائران سرزمین های نور از سراسر کشور است.
سفر راهیان نور به خوزستان از ابتدای اسفندماه افزایش یافته است.
۷۱۵۲/۶۰۶۸
خبرنگار: محمدرضاخبازان **انتشار دهنده:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار