۱۳مصدوم و کشته درپنج حادثه تصادف در جاده های خوزستان

تاریخ انتشار: جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۰۴ ب٫ظ
۱۳مصدوم و کشته درپنج حادثه تصادف در جاده های خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی استان خوزستان گفت: پنج حادثه تصادف پنجشنبه شب در جاده های خوزستان ۱۲ مصدوم و یک نفر کشته بر جای گذاشت. رضا رفیعی جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این حوادث شامل واژگونی کامیون در مسیر اندیمشک و یک […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی استان خوزستان گفت: پنج حادثه تصادف پنجشنبه شب در جاده های خوزستان ۱۲ مصدوم و یک نفر کشته بر جای گذاشت. رضا رفیعی جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این حوادث شامل واژگونی کامیون در مسیر اندیمشک و یک نفر مصدوم، برخورد یک دستگاه پراید با درخت در محور اندیمشک و یک نفر فوتی و برخورد یک دستگاه پراید با موتور در مسیر شوش و بر جای ماندن چهار مصدوم بود.
وی گفت: همچنین پنجشنبه شب یک دستگاه خودرو پژو حامل زائران راهیان نور با یک دستگاه پراید در مسیر اهواز- خرمشهر برخورد کردند و چهار نفر مصدوم شدند.
رئیس روابط عمومی اورژانس استان خوزستان درادامه بیان کرد: واژگونی یک دستگاه پراید در مسیر شوشتر-اهواز نیز سه مصدوم برجای گذاشت.
۷۱۵۸/۶۰۰۲
خبرنگار: زینب فرحانی**انتشاردهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار