رئیس اداره تعاون روستایی دزفول خبر داد:

۱۳ هزار تن بذر گندم در حال بوجاری و توزیع است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۶ ق٫ظ
۱۳ هزار تن بذر گندم در حال بوجاری و توزیع است رئیس اداره تعاون روستایی دزفول از آمادگی شبکه تعاون روستایی این شهرستان برای تامین و توزیع نهاده های کشاورزی جهت کشت پاییزه خبر داد.

قلم ماندگار:

رئیس اداره تعاون روستایی دزفول از آمادگی شبکه تعاون روستایی این شهرستان برای تامین و توزیع نهاده های کشاورزی جهت کشت پاییزه خبر داد.
به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان محمد مهرپرور گفت: شبکه تعاون روستایی دزفول با توجه به رسالت تامین نهاده های کشاورزی برای کشاورزان، امسال عزم خود را جزم تا بتواند بهترین بذر و کود و نهاده ها را به کشاورزان تحویل دهد.
وی ادامه داد: از این رو از ابتدای پاییز کار خود را برای بوجاری ۱۳ هزار تن بذر گندم جهت کشت پاییز آغاز و امیدواریم بتوانیم سهم مناسبی از بذر گندم استان را تامین کنیم.
رئیس اداره تعاون روستایی دزفول بیان داشت: طبق پیش بینی ها امسال خوزستان نیاز به بیش از ۶۵ هزار تن بذر گندم برای کشت پاییزه دارد که دزفول به تنهایی ۲۱ درصد این مهم را تامین می کند، همچنین شبکه تعاون روستایی دزفول ۴ هزار تن کود را میان کشاورزان برای کشت پائیزه توزیع کرده است.
مهرپرور گفت: در سال جاری و تا پایان شهریور ماه ۶ هزار تن کود در دزفول توزیع که ۲ هزار تن برای کشت های غیر پاییزه بوده است و این روند تا پایان کشت پاییزه ادامه دار خواهد بود.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به توزیع آرد توسط شبکه تعاون روستایی که یکی از نیازهای روستاییان می باشد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۷۰ هزار کیسه آرد معادل ۶۸۰۰ تن توزیع صورت گرفته است و بنا به درخواست و رشد جمعیت روستائیان تصمیم به افزایش توزیع آرد خواهیم گرفت.

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار