۱۴ نفر در حوادث چهارشنبه سوری در دزفول مصدوم شدند

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۷ ب٫ظ
۱۴ نفر در حوادث چهارشنبه سوری در دزفول مصدوم شدند [ad_1] دزفول – ایرنا – مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: در حوادث مختلف در چهارشنبه سوری در این شهرستان ۱۴ نفر مصدوم شدند. فریدون جعفریانفر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: افراد مذکور که بیشتر جوان و نوجوان می باشند در حوادث مختلف در چهارشنبه سوری در مناطق […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: در حوادث مختلف در چهارشنبه سوری در این شهرستان ۱۴ نفر مصدوم شدند. فریدون جعفریانفر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: افراد مذکور که بیشتر جوان و نوجوان می باشند در حوادث مختلف در چهارشنبه سوری در مناطق مختلف شهرستان دزفول مصدوم شدند که پس از درمان سرپایی در اورژانس مرخص شدند.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول نیز گفت: از ساعت ۱۹ روز سه شنبه تا یک بامداد روز چهارشنبه ۱۳ بار زنگ حریق در این سازمان به صدا در آمد.
عبدالحسین معظم فر افزود:ماموران آتش نشانی در شب چهارشنبه سوری از چهار ایستگاه عملیاتی این سازمان برای اطفاء حریق وارد عمل شدند.
وی گفت: در یک مورد حادثه انفجار ترقه که در ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه شب گذشته به سامانه ۱۲۵ گزارش شد چهار نفر از اعضای یک خانواده مصدوم شدند که جراح آنها سطحی بود.
راه اندازی پویش مردمی ‘ نه به چهارشنبه سوری خطرناک ‘ از سوی سازمان آتش نشانی دزفول و استقبال اقشار مختلف مردم به ویژه کودکان ، نوجوانان وجوانان از این پویش نقش مهمی در کاهش حوادث در این شهرستان داشت.
۶۰۶۸
خبرنگار و انتشار دهنده: محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار