۱۸ رستوران و واحد صنفی متخلف در خرمشهر تعطیل شد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۹ ب٫ظ
۱۸ رستوران و واحد صنفی متخلف در خرمشهر تعطیل شد [ad_1] خرمشهر – ایرنا – مدیر شبکه بهداشت و درمان خرمشهر گفت: ۱۸ رستوران و واحد صنفی متخلف در خرمشهر از ابتدای طرح بسیج سلامت نوروزی تاکنون تعطیل شده است. فرشید بهشتی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این رابطه متصدیان ۵۱ واحد متخلف بهداشتی به تغزیرات حکومتی معرفی شد.وی اظهارکرد: […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – مدیر شبکه بهداشت و درمان خرمشهر گفت: ۱۸ رستوران و واحد صنفی متخلف در خرمشهر از ابتدای طرح بسیج سلامت نوروزی تاکنون تعطیل شده است. فرشید بهشتی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این رابطه متصدیان ۵۱ واحد متخلف بهداشتی به تغزیرات حکومتی معرفی شد.
وی اظهارکرد: در طرح بسیج سلامت نوروزی خرمشهر که از اول اسفند پارسال آغاز و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد، ۱۰ گروه بازرسی و نظارت بهداشت محیط این شهرستان فعالیت دارند.
وی با بیان اینکه در این مدت سه هزار و ۷۹۵ نفر ساعت حجم کاری انجام شد گفت: در این مدت از چهار هزار و ۴۷۶ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و مکان های عمومی بازدید شد.
وی افزود: در این راستا ۹۹ مورد نمونه برداری از مواد غذایی انجام شده که ۴۵۱ مورد معدوم سازی شد.
وی ادامه داد: در این مدت پنج هزار و ۴۱۳ مورد کلرسنجی از آب آشامیدنی انجام شد که چهار هزار و ۹۸۱ مورد کلرسنجی مطلوب بود.

** مراجعه روزانه حدود ۵۰۰ بیمار به اورژانس بیمارستان
مدیر شبکه بهداشت و درمان خرمشهر گفت: در هفته نخست نوروز امسال ، ۲ هزار و ۹۵۵ بیمار به اورژانس خرمشهر مراجعه کردند که از این تعداد ۴۷۰ بیمار بستری شدند.
بهشتی با بیان اینکه ۱۳ مرکز جامع سلامت در خرمشهر آماده خدمات رسانی به بیماران و مهمانان نوروزی هستند، افزود:علاوه بر این ۲۲ خانه بهداشت در روستاها به مردم خدمات رسانی می کنند.
۷۱۰۰/۶۰۳۷
خبرنگار: کمیله حجازی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار