۱۸۰ پایگاه احسان و نیکوکاری در آبادان برپا شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۵۷ ب٫ظ
۱۸۰ پایگاه احسان و نیکوکاری در آبادان برپا شد [ad_1] آبادان – ایرنا – مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آبادان گفت: در هفته احسان و نیکوکاری، ۱۸۰ پایگاه برای جمع آوری کمک های مردمی در مدارس و سطح شهرستان آبادان برپا شده است. مسعود رحیمی دوشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا کمک ویژه به نیازمندان و مددجویان آبادان در ایام عید نوروز را […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آبادان گفت: در هفته احسان و نیکوکاری، ۱۸۰ پایگاه برای جمع آوری کمک های مردمی در مدارس و سطح شهرستان آبادان برپا شده است. مسعود رحیمی دوشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا کمک ویژه به نیازمندان و مددجویان آبادان در ایام عید نوروز را رویکرد اصلی هفته احسان و نیکوکاری عنوان کرد و افزود: در مدارس آبادان قلک‌ و پاکت های احسان و نیکوکاری برای جمع‌آوری کمک‌های دانش آموزان به نیازمندان توزیع شده است.
وی گسترش فرهنگ احسان و نیکوکاری در بین کودکان و نوجوانان را از اهداف این طرح اعلام کرد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آبادان افزود: پایگاه‌های جشن نیکوکاری در تمام میدان‌ها، مساجد محوری و در میعادگاه نماز جمعه برپا می‌شوند.
وی از توزیع ۲۴ قلم کالا جهیزیه به ۲۳ نوعروس زیرپوشش کمیته امداد آبادان خبر داد و اظهارکرد: این کمک‌ها با همت سپاه ولی‌عصر(عج) تهیه و با اولویت دختران بی‌سرپرست توزیع شد.
رحیمی گفت:۷۰۰ کودک بی‌سرپرست آبادانی چهار هزار و ۵۰۰ حامی دارند که به‌طور متوسط هر ۶ حامی مالی یک کودک را زیرپوشش کمک‌ مالی قرار دارند.
به گفته وی چهار هزار خانوار با هشت هزار نفر جمعیت زیرپوشش کمیته امداد آبادان قرار دارند.
هفته احسان و نیکوکاری از ۱۴اسفند به مدت یک هفته در سراسر کشور درحال برگزاری است.
۳۰۱۵/ ۶۰۳۷
خبرنگار: عدنان جواهری *** انتشاردهنده: انتشار دهنده: عبدالحمید راجی
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه‌به‌لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار