۲ انتصاب جدید از سوی استاندار خوزستان

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۲۸ ب٫ظ
۲ انتصاب جدید از سوی استاندار خوزستان [ad_1] اهواز – ایرنا – استاندار خوزستان در احکام جداگانه ای سرپرست بخشداری صیدون و سرپرست معاونت فرمانداری باغملک را منصوب کرد. به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی در این احکام مختار نیک فرجام را به عنوان سرپرست بخشداری صیدون از توابع شهرستان باغملک و بهمن تامرادیان نژاد […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – استاندار خوزستان در احکام جداگانه ای سرپرست بخشداری صیدون و سرپرست معاونت فرمانداری باغملک را منصوب کرد. به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی در این احکام مختار نیک فرجام را به عنوان سرپرست بخشداری صیدون از توابع شهرستان باغملک و بهمن تامرادیان نژاد را به عنوان سرپرست معاونت فرمانداری شهرستان باغملک منصوب کرد.
استاندار خوزستان نهم اسفند ماه جاری، سیدمجید صالحی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان باغملک منصوب کرده بود.
جمعه گذشته روستای پتک از توابع شهرستان باغملک صحنه درگیری طایفه ای بود که منجر به کشته شدن یک نفر و مجروحیت چند نفر دیگر شد.
دوم اسفند ماه نیز در حکمی از سوی غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان ‘ کرم صرفه جو’ به عنوان معاون فرماندار اندیمشک، امیر حمزه بزرگی نیا به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه آبادان، کوروش مودت به عنوان سرپرست فرمانداری هندیجان، سید مهران رفیعی به عنوان سرپرست فرمانداری امیدیه و احمد جعفری نسب که پیش تر فرماندار هندیجان بود به عنوان سرپرست فرمانداری شادگان منصوب شدند.
چندی پیش نیز استاندار خوزستان جهانبخش قلاوند را به عنوان مدیرکل امنیتی استانداری خوزستان منصوب کرد.
در دوره انتصاب انتصاب شریعتی به عنوان استاندار خوزستان، تمامی فرمانداران استان بجز شوش، آبادان، خرمشهر، دزفول و اهواز تغییر کردند.
استان خوزستان ۲۷ فرمانداری دارد.
۶۰۶۵/۶۱۲۵ دریافت کننده خبر:محمدرضا بنوره ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار